Поделиться Поделиться

Технічне обслуговування системи запалювання

Результати замірів

Таблиця 1 – Результати технічного обслуговування системи запалювання

Назва параметру, що перевіряється При перевірці Роботи по усуненню несправностей Технічні умови Примітка
Зовнішній огляд системи запалювання        
Кут випередження запалювання        
Кут випередження запалювання в залежності від частоти обертання колінчастого валу        
Проводи високої напруги, комплект          
       
       
       
       
Кришка розподільника        
       
       
       
Бігунець        
Котушка запалювання        

4 Висновок:

Лабораторна робота №17

Технічне обслуговування системи запалювання

Мета роботи: Навчитись перевіряти та встановлювати початковий кут випередження запалювання

Зміст роботи: - Перевірити початковий кут випередження запалювання та роботу центробіжного регулятора

- Перевірити технічний стан приладів системи запалювання

- Перевірка установки приводу ГРМ

- Усунути несправності системи запалювання

Обладнання: 1 Автомобіль Opel Astra F

2 Мультиметр

3 Стробоскоп

4 Набір ключів, викрутка

5 Тахометр

Загальні положення: Між початковим моментом запалювання робочої суміші і її повним згорянням проходить приблизно 2 мс. Тому утворення іскри повинне відбуватися дещо раніше, ніж поршень досягне ВМТ, що дозволить отримати оптимальне згорання при всіх умовах роботи двигуна. Обраний момент запалювання повинен забезпечувати:

- максимальну потужність двигуна;

- мала витрата палива;

- відсутність детонації;

- мінімальну токсичність.

Так як неможливо одночасно задовольнити всім цим вимогам, оптимальний момент запалювання визначається відповідно до широкої гамми чинників. Найбільш важливі з них - частота обертання колінчастого вала двигуна, навантаження, конструктивні особливості двигуна, якість палива та умови роботи в даний момент (запуск, холостий хід, величина відкриття дроселя і т.п.). Механізм, що забезпечує установку моменту запалення, повинен бути чутливий до змін частоти обертання колінчастого вала двигуна і ступеня розрідження у впускному трубопроводі.

При повному навантаженні педаль «газу» натискається до упору і дросельна заслінка відкривається повністю. Збільшення частоти обертання колінчастого валу супроводжується збільшенням кута випередження запалювання, що підтримує процес згоряння на рівні, необхідному для отримання оптимальних характеристик. Збіднення робочої суміші в режимі неповного навантаження ускладнює процес запалювання. Так як на займання суміші в цьому випадку буде потрібно більше часу, то момент запалювання повинен відбуватися раніше. При відкритті дросельної заслінки розрідження спочатку зростає, але при наближенні дросельної заслінки до положення повного відкриття починає падати.

На діаграмі показані криві зміни тиску в камері згоряння чотиритактного двигуна при правильної і неправильної установках моментів запалювання.

Криві зміни тиску згорання для різних моментів випередження запалювання:

1 - правильний вибір установки випередження запалювання (Za), 2 - надмірне випередження запалювання (ZB), 3 - надмірне запізнювання запалювання (Zc).

Навіть у випадку первісної правильної установки моменту запалювання при відсутності належного контролю з часом вона може збитися. Якщо при цьому відбудеться зсув моменту запалення, то результатом з'явиться підвищена витрата палива, в той час як надмірне випередження запалювання призведе до виходу з ладу свічок запалювання, а в крайніх випадках і самого двигуна. Рівень токсичності відпрацьованих газів при цьому також зростає.

← Предыдущая страница | Следующая страница →