Поделиться Поделиться

Ціль створення хмари тегів

Преимущества использования ОТ:

1) Удобная навигация на сайте

2) В качестве резюме выступлений или письменных работ

3) Как инструмент в блоге или анализ поисковой оптимизации на сайте (SEO) для визуального анализа качественных данных

4) Брендам разрешает узнать как они воспринимают мир

5) Струкутрирует информацию, которая влияет на качество усвоения материала

6) Резюме с одного взгляда

7) Визуальная поезия

Прикладна та наукова проблеми

Прикладная проблема : Существующие технологи формирования облака тегов действительны только для текстового контента.

Научной проблемойданного исследования есть отсутствие методики разработки облака тегов для видеоконтента. Исходя из анализа литературных источников, можна сказать о том, что данная научная проблема на сегодняшний день действительно актуальна, и требует решения.

Научная гипотеза

Поэтому, была сформулирована гипотеза, то есть предварительное теоретическое предположение о возможных законы и закономерности в данной предметной области.

Гипотеза нужна для того, чтобы задать верное направление и объем разработок, определить, какие факты следует собирать, какие литературные источники изучать, какие эксперименты проводить.

Гипотеза - если создать видео, которое могло бы включать в себя облако тегов, то информация будет более вместительными и более сконцентрированной, и, как следствие, пользователей данного ресурса будет больше.

Данная гипотеза является общей гипотезой, ибо это предположение о закономерности, касающиеся всего множества явлений соответствующей предметной области.

Также она является описательной, так это предположение о форме связи между наблюдаемыми предметами и явлениями.

Мультимедійні технологіїможуть бути розділені на три групи: предметні, забезпечуючі та функціональні.

Предметні мультимедійні технології– послідовність процедур, які виконуються з метою обробки інформації традиційним способом, без залучування обчислювальної техніки.

Предметною технологією в цій магістерській кваліфікаційній роботі можно вважати методику створення інтерактивного відео, що супроводжується хмарою тегів.

Забезпечуючі мультимедійні технології– інструментарій в конкретних наочних областях.

Для того щоб визначити потрібний для роботи над прототипом інструментарій, було вирішено зробити огляд середовищ для розробки інтерактивного відео.

Розробник повинен визначити які чинники (і в якої мірі) впливають на якість (або на який-небудь інший інтегральний параметр) проектованого продукту.

Розглянемо перелік критеріїв, які рекомендовано враховувати при створенні мультимедійного видання в будь-якій наочній області [13]. З них, важливими для розробки прототипу за цією темою є:

Основні переваги Adobe Premiere Pro та Adobe After Effects :

1) основний плюс це швидкість роботи;

2) сумісність з багатьма типами файлів, у тому числі форматів «psd» (Photoshop), «ai» (Illustrator), «aep» (After Effects). Це дає гнучкість у роботі, можливість змін цих файлів з відповідних програм не покидаючи Premiere;

3) присутня функція автоматичного перетворення звуку в необхідний для проекту формат з метою усунення проблем з сумісністю і неякісним звучанням, що періодично виникало раніше;

4) безліч плагінів для розширення можливостей Premiere Pro. Як правило це переходи, фільтри-ефекти, засоби створення титрів і надбудови для якісного експорту відредагованого відеоматеріалу.

Corel VideoStudio– це комплексний редактор відео, в якому поєднується художнє редагування, вдосконалені ефекти, запис з екрану, інтерактивне відео для Інтернету та рішення для створення дисків. Високі можливості завдяки вдосконаленим засобам створення композицій і блискучим художнім ефектам. Corel VideoStudio дозволяє створювати відео HTML5, що містить екранні монтажні мітки та мітки глав у вигляді гіперпосилань. Оскільки VideoStudio Pro X5 забезпечує вивід відео HTML5 як у формат WebM, так і в формат MPEG-4 (H.264), відео може відображатися в будь-якому сумісному браузері.Користувачі можуть відкривати та редагувати створене за допомогою програми відео HTML5 в інших додатках для розробки HTML5.

Похожие статьи