Поделиться Поделиться

Шановний Петре Григоровичу!

Прошу звільнити з роботи бухгалтера фабрики Тору Ганну Павлівну до 25 липня 2005 року за пунктом 5 статті 36 КЗпП в порядку переведення на ВАТ «Хлібзавод» у м. Дубно.

З повагою

Директор ВАТ «Хлібзавод» Підпис С. Розова

Додаток 2

  Директору фабрики «Маяк» Онишку П. Г. бухгалтера фабрики Тори Г. П.

ЗАЯВА

Прошу звільнити мене з роботи 20 липня 2005 року в порядку переведення на ВАТ «Хлібзавод» у м. Дубно на підставі листа-запиту директора ВАТ «Хлібзавод» від 15 липня 2005 р. № 32/1.

15.07.2005 Підпис

Додаток 3

ФАБРИКА «МАЯК»

НАКАЗ

18.07.2005 м. Дубно № 29-к

Про звільнення Тори Г. П.

ТОРУ Ганну Павлівну, бухгалтера фабрики, звільнити з роботи 20 липня 2005 року за пунктом 5 статті 36 КЗпП в порядку переведення на ВАТ «Хлібзавод» в м. Дубно. Відпустку використала повністю.

Підстава: заява Тори Г. П.;
  лист-запит директора ВАТ «Хлібзавод» від 15.07.2005 № 32/1.
Директор фабрики «Маяк» Підпис П. Г. Онишко

Додаток 4
Зразок запису в трудовій книжці

Шановний Петре Григоровичу! - Инвестирование - 1

Додаток 5

  Директору ВАТ «Хлібзавод» Розовій О. С. Тори Г. П.

ЗАЯВА

Прошу прийняти мене на посаду бухгалтера ВАТ «Хлібзавод» з 21 липня 2005 року в порядку переведення з фабрики «Маяк» м. Дубно. Копія наказу фабрики «Маяк» про звільнення мене з роботи за пунктом 5 статті 36 КЗпП в порядку переведення на ВАТ «Хлібзавод» додається.

21.07.2005 Підпис

Додаток 6

ВАТ «ХЛІБЗАВОД»

НАКАЗ

21.07.2005 м. Дубно № 17-к

Про прийняття на роботу
Тори Г. П.

ТОРУ Ганну Павлівну прийняти на посаду бухгалтера з 21 липня 2005 року, з посадовим окладом відповідно до штатного розпису, в порядку переведення з фабрики «Маяк» м. Дубно.

Підстава: заява Тори Г. П.;
  копія листа-запиту директора ВАТ «Хлібзавод» від 15.07.2005 № 32/1;
  копія наказу фабрики «Маяк» про звільнення Тори Г. П. з роботи за пунктом 5 статті 36 КЗпП в порядку переведення на ВАТ «Хлібзавод» (у разі відсутності копії наказу, підставою є запис про звільнення у трудовій книжці).
Директор ВАТ «Хлібзавод» Підпис О. С. Розова
Переведення Переміщення
Переведення на роботу до іншої місцевості (ч. 1 ст. 32 КЗпПУ) 1. Згода працівника обов’язкова. 2. Якщо працівник не згоден на переведення, трудовий договір із ним припиняється за п. 6 ст. 36 КЗпП, із виплатою вихідної допомоги в розмірі не менше від середнього місячного заробітку. 3. При переведенні до іншої місцевості працівникові відшкодовуються і виплачуються компенсації згідно зі ст. 120 Переміщення на іншу роботу (ч. 2 ст. 32 КЗпП) 1. Переміщення працівника на роботу, протипоказану йому за станом здоров’я, забороняється. 2. Рішення про переміщення оформляється наказом із зазначенням структурного підрозділу, до якого переміщується працівник, і дати переміщення
Переведення на роботу до іншої місцевості (ч. 1 ст. 32 КЗпПУ) Рішення про переведення на іншу роботу (посаду), до іншого структурного підрозділу приймається на підставі відповідного подання керівника структурного підрозділу (кадрової служби) або за заявою працівника й оформляється наказом    
Тимчасове переведення працівника на іншу роботу без його згоди (ч. 2 ст. 33 КЗпП) 1. Тимчасове переведення допускається на строк до одного місяця. 2. Переведення здійснюється за ініціативою роботодавця і без згоди працівника, але в особливих випадках, передбачених ч. 2 ст. 33 КЗпП. 3. У наказі повинні бути відображені обставини, що викликали переведення, строк переведення і розмір оплати праці  
Тимчасове переведення працівника на іншу роботу в разі простою (ст. 34 КЗпП) 1. Рішення про переведення приймається на підставі доповідної записки керівника структурного підрозділу, у якому мав місце простій, узгоджується з кадровою службою й оформляється наказом. 2. У наказі обов’язково зазначаються: причини, місце і строк переведення, розмір оплати праці  

Похожие статьи