Поделиться Поделиться

НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ. ЧАСТИНА 2

ГРА "ГОЛОВНЕ, щоб костюмчик сидів"
Для гри потрібно велика коробка або мішок (непрозорий), до якого складаються різні предмети одягу: труси 56 розміру, чепчики, ліфчики 10 розміру, окуляри з носом, бахіли, перуки і т. п. смішні речі.
Ведучий пропонує присутнім оновити свій гардероб, витягши яку-небудь річ з коробки, з умовою не знімати її найближчі півгодини.
За сигналом ведучого гості під музику передають, коробку. Як тільки музика припинилася, гравець, що тримає коробку, відкриває її і, не дивлячись, дістає першу-ліпшу річ і одягає на себе. Вид приголомшливий!

І тут же, не знімаючи нарядів

ГРА «Це я, це я, це все мої друзі».

1. Хто веселою ходою іноді крокує з горілкою?
2. Хто з вас, скажіть вголос, на роботі ловить мух?
3. Хто морозу не боїться, на машині їздить птахом?
4. Хто з вас, трохи підросте і в начальники піде?
5. Хто з вас не ходить похмурий, любить спорт і фізкультуру?
6. Хто з вас, такий чудний, горілку п'є завжди босий?
7. Хто робоче заданье виконує точно в строк?
8. Хто з вас п'є в кабінеті, як на сьогоднішньому банкеті?
9. Хто з ваших, з друзів, ходить брудний до вух?
10. Хто з вас по бруківці ходить догори головою?
11. Хто з вас, хочу я знати, любить на роботі спати?
12. Хто з вас приходить в офіс із запізненням на годину?

Тост, застілля.

зачитуємо результат опитування про тварин.

Поради, як і в чому треба зустрічати цей Новий рік (хотіли прочитати, але не встигли)

Новорічні костюми
Новий рік не за горами, і тому варто задуматися, про те в якому вбранні ви його зустрінете . Пропонуємо кілька досить малобюджетних варіантів новорічного оздоблення, що споруджуються на швидку руку з підручних матеріалів.

Корівка
Беремо водолазку і треники чорного кольору, і зубною пастою малюємо на них білі пятнушкі. На попу шпилькою приколює пояс від халата. Далі головний секрет - силами якої-небудь особи чоловічої статі надувається медична рукавичка самого великого розміру, зав'язується мотузкою. Вірьовочка чіпляється до переду треников, вся конструкція символізує вим'я. Далі залишилося тільки спорудити ріжки з двох обрізаних та набитих чимось нитка пальців другий рукавички, і прибудувати до зачіски. Можна купити готові ріжки, що продаються у відділі приколів. Запорука успіху - у будь-якій розмові вставляти періодично своє вагоме "МУ" в тему і не в тему, і зрідка робити замах на хазяйську зелень в горщиках. Повністю вживатися в образ і залишати коржі на хазяйської паркеті може бути травмонебезпечно.

Гуманоїд
Згадуємо, чи немає у нас знайомого дайвера. Згадавши, позичаємо у нього гумовий костюм з ластами і маскою, але без акваланга. Одягнувшись в костюм, скотчем кріпимо до довбешці портативну антену від телевізора. Тепер залишиться тільки ходити, шльопаючи ластами, навколо новорічної ялинки.

Слоник
За місяць до свята починаємо багато їсти. Набравши до Нового Року 10 кг, одягаємося у що-небудь обтягує, сріблясто-cерое, на голову натягуємо протигаз. Костюм готовий.

Мумія
Для спорудження цього костюма нам знадобиться асистент з міцними нервами, і 3-4 рулону туалетного паперу. Асистент, стримуючи істеричне іржання, забинтовують ваше тіло туалетним папером, місцями залишаючи симпатичні, вільно звисаючі хвостики довжиною від 20 до 50 см. Тушка забинтовується повністю, залишаючи лише вузькі прорізи для очей і рота. В якості репетиції можна побігати по кімнаті, підвиваючи і тремтячи розвіваються паперовими хвостиками. Особливе враження костюм виробляє при вживанні папери ніжних забарвлень з квіточками, сердечками та іншими подібними Шняжки. Якщо асистент заб'ється в судорожних риданнях, значить потрібний ефект досягнуто.

Зебра
Нам знадобляться дві тільники, одна нормального розміру, інша - разу в два більше. Надягаємо маленьку тільник. Горловину другий тільник пов'язуємо пучком, з пучка випускаємо невелику мотузочку. Надягаємо цю споруду на зразок штанів, так щоб пучок з мотузочком припав на попу. Це буде хвіст. Тепер залишається тільки навчитися витончено брикати ніжкою, як балеринки.

Світлофор
Нам знадобиться тюбик якого-небудь прогріває крему, з палить ефектом. Цим кремом густо намазуємо обличчя, шию і область декольте години за 2 до святкування. Через півгодини процедуру повторюємо. Коли намазуємо область досягне відтінку перестиглого помідора, одягаємо жовту кофту з ангоркі і зелені треники. Все, світлофор готовий.

Ангел
Беремо якусь нитку картонку, і вирізаємо з неї крильця необхідного розміру. Прокладання в якості макета брати не рекомендую. Далі щедро обмазуємо вийшли лопухи клеєм з обох сторін. Гострим ножем спритно розпорює черево подушці, і в отриманий купу білої гидоти маку наші крилушкі. Поваляєв їх у пір'яний купі, відкладаємо на просушування. Тепер нам знадобиться сидіння від унітазу, таке у формі незамкненого овалу. Покривши його сріблястою або золотистою фарбою з балончика, приклеюємо до нього паралельно кілька дождінок. Це буде арфа. Або ліра. Кому як подобається. Надягаємо білу ночнушку (без качечок і ромашок), до якої заздалегідь були пришиті крила, беремо в руки. Як останній штрих, шпилькою чіпляємо до довбешці фольгированную одноразову тарілку (круглу бажано, але особливо ексцентричним піде і квадратна), це буде німб. Все, тепер залишиться в кінці свята бути до особливо підпис учасника урочистості, і ангельським голосом віщати прийдешній кінець світу.

Собака (зі спецефектами)
провідуємо старих родичів і позичаємо у них кожушанку і вушанку радянського зразка. Кожух надягаємо хутром назовні, на вушанці розпускаємо бантик зверху, але вуха залишаємо стирчати. Вмочаємо кінчик носа в банку з гуталіном. Для спецефектів знадобиться велика клізма і трубка від крапельниці завдовжки трохи більше півметра. Клізма наповнюється водою і скотчем кріпиться під коліном. Трубка пускається вздовж стегна, кінчик виставляється, пардон, між ніг. Під час святкування розгулює рачки. Під час прогулянок по залу необхідно гавкати на красивих дам у вечірніх сукнях, розлякуючи їх. При появі симпатичного чоловіка в смокінгу рекомендується задерти ніжку (на якій пріляпана клізма) і шляхом згинання задертою ноги в коліні, з підвиванням підпустити цівку від захоплення. При правильному застосуванні спецефекту загальну увагу гарантується.

Сподіваюся, наші рекомендації дозволять вам зробити зустріч Нового 2006 року незабутньою.

← Предыдущая страница | Следующая страница →