Поделиться Поделиться

Шлам і його характеристика

Шламомназивають вугілля крупністю 0-0,5 мм, одержаний у результаті мокрого збагачення.

Пластична масаскладається з твердих часток і води в такому співвідношенні, при якому система вже не є суспензією твердого в рідкому, а подана відносно однорідною масою, що містить більш 600 г/л твердого.

Сипуча (тверда) масаявляє собою суміш твердої і незначної кількості рідкого, у результаті чого проміжки між частками заповнені повітрям.

По крупностішлам поділяють на:

Шлам і його характеристика - Инвестирование - 1 Зернистий - розміром більш 45 мкм, котрий відносно добре осаджується, влавлюється, збагачується й звезводжується;

Шлам і його характеристика - Инвестирование - 1 Тонкий - розміром менше 45 мкм, який дуже важко опрацьовувати. Він значно змінює властивості суспензії й утрудняє ведення таких процесів, як збагачення, осадження, сгущення, звезводнювання і фільтрування.

На вуглезбагачувальних фабриках шлам буває в незбагаченому виді (рядовий), у збагаченому (концентрат флотації, гідроциклонів), у виді відходів (флотації, гідроциклонів).

Шлам умовно поділяють на первинний, що надходить на фабрику з рядовим вугіллям, і повторний, що утвориться в процесі збагачення.

← Предыдущая страница | Следующая страница →