Поделиться Поделиться

Ведучий:Я пропоную наступну естафету «Влучно в ціль ».

Сценарій спортивного свята.

Олімпійські резерви».

ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ:
1. Формування здорового способу життя.
2. Підвищення соціальної активності і зміцнення здоров'я учнів.
3. Залучення їх до занять фізичною культурою і спортом.
4. Реалізація умінь і навичок, отриманих на уроках у змаганнях з гідними суперниками.
5. Зробити цей день святом
6. Підвищення емоційного настрою.
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ : спортивний зал.
УЧАСНИКИ : учні 7-х та 8-х класів.

Хід заходу.

Вступне слово.

Ведучий :Добрий день, дорогі друзі! Ми раді вітати всіх вас у нашому спортивному залі! І ось сьогодні ми проводимо спортивне свято «Олімпійські резерви», щоб переконатися, що росте гідна спортивна зміна нашим уславленим олімпійським чемпіонам. Вони всі, як і ви навчалися в школі, займалися в спортивних секціях, клубах, кожен день вдосконалюючи свою майстерність. Може бути, після цих змагань хтось з вас вперше прийде на заняття в секцію улюбленого виду спорту, а для когось із вас ці змагання можливо стануть однією зі сходинок на шляху до олімпійського п'єдесталу.

Ведучий : Запрошуємо наші команди на змагання. (До залу, по черзі, під відповідну музику, заходять команди, одягнуті у спортивну форму, яку доповнюютъ емблеми. Попереду команди капітан несе прапорець своєї команди).

Ведучий: Щоб здоровим, сильним бути, Треба нам про сум забути. Спортом треба всім займатись. І частіше усміхатись! Бо усміхнена людина – Це здоров`я половина!

Ведучий :А оцінюватись ваші конкурси будуть так : за перемогу команда отримує 2 зірочки , а програвша одну і вони будуть вивішуватись на нашому імпровізованому таблі , а вкінці змагань ми підрахуєм яка команда зібрала найбільше зірочок , тай переможе.

Ведучий:Та перш ніж будемо змагатись, Нашим командам потрібно представитись.

Ведучий: І так перший конкурс. «Візитка».

Ведучий: Отожкожна команда представляє себе у творчій формі (назва, девіз, емблема). І прошу представитись учнів 7-го классу.

Привітання команди«Спортивні »

Командир «Спортивних ».

Командир.Наш девіз:

Всі : Щоб міцним зробилось тіло,
Тренуватись треба вміло!

Ведучий: Прошу представитись учнів 8-го классу.

Привітання команди «Олімпійці». – 8 кл.

Командир «Олімпійців».

Командир.Наш девіз:

Всі:Якщо хочеш довго жити,
Треба дуже спорт любити.
Тож здоров’я бережіть.
З фізкультурою дружіть!

Ведучий :Отже, з командами,познайомились і кожна з вас виявилась дуже творчую і ви заробляєте на свій рахунок по 2 зірочки .

Ведучий :Будь-яка Олімпіада починається з запалювання олімпійського вогню в Греції ,де і зародилися Олімпійскі іри і по естафеті приходить в місто, в якому пройдуть змагання. А зараз і наші команди пронесуть свій оліпмпійский вогонь тільки їм потрібно подолати деякі перешкоди, які будуть на їхньому шляху .

Ведучий : Другим конкурсом в нас буде.

2 естафета . «Олімпійський вогонь».(муз. супровід)
Перший учасник з макетом факела в руках підходить до стартової лінії і по сигналу починає рух , 1- перешкода пролізти через обруч , 2- перешкода потрібно перестрибнути бар'єр , 3- перешкода пройти 5 кілець які зображені у вигляді олімпійських , 4- накидання кілець по одному на стійку і повернутися назад бігом ,передати макет вогню своєму товаришеві по команді. Те ж саме виконують всі учасники естафети. Виграє команда опинилися на фініші першої та не допустила помилок.
Інвентар : 2 макета з вогнем , 2 обруча на стійках , 2 бар'єру , 24 кільця , 2 стійки .

Ведучий : Выиграла команда ……………(Олімпійці чи Спортивні).

Ведучий : Молодці. Впоралися добре!

Ведучий:Я пропоную наступну естафету «Влучно в ціль ».

Двум командам видається по одному мішку . За лінією старту на відстані 1-2 м , розтавлені по 3 барєра перед кожною командою , на фінішній прямій стоять відеречка з тенісними м’ячами , а до стіни прикріплені корзинки – це ціль . По сигналу перші учасники одягають мішки і починаю рух обходячи бар’єри . До пригавши до фінішної лінії учасник притримаючи однією рукою мішок , а іншою бере тенісний м’яч і метає в корзину яка прикріплена на стіні і старуючись попасти . Потім повертаються назад в мішках по прямій і передають естафету іншому знімаючи швидко мішок. Виграє команда опинилися на фініші першої та не допустила помилок.

Ведучий : Выиграла команда ……………(Олімпійці чи Спортивні).

Похожие статьи