Поделиться Поделиться

Головний суддя В.В. Медведєв

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ КИЇВОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

КЗ КОР «ЦЕНТР ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА КИЇВЩИНИ»

ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

23.09.2016 лісовий масив «Боярка-Малютянка»

Києво-Святошинського району

ПРОТОКОЛ

особисто-командного заліку на дистанції «Орієнтування у заданому напрямку»

СЕРЕД ДІВЧАТ – група А (15-17 років)

Прізвище та ім’я Назва команди Час старту Час фінішу Час на дистанції Місце
Волинець Віталіна Васильківський район 12:00:00 12:45:47 00:45:47 І
Отруба Віталіна місто Васильків 11:13:00 11:59:16 00:46:16 ІІ
Панчоха Лілія П-Хмельницький район 12:01:00 12:51:19 00:50:19 ІІІ
Барабаш Оксана місто Бориспіль 12:11:00 13:03:51 00:52:51
Малицька Іванна Згурівський район 11:51:00 12:45:13 00:54:13
Савченко Валерія місто Ірпінь 11:20:00 12:52:19 01:12:19
Лінська Яна місто Бориспіль 11:34:00 12:46:46 01:12:46
Стукало Оксана Згурівський район 11:28:00 12:45:13 01:17:13
Рябець Тетяна Миронівський район 11:30:00 13:02:53 01:32:53
Кошеленко Анжела П-Хмельницький район 12:13:00 13:48:37 01:35:37
Тарасенко Дарина місто Васильків 12:12:00 13:48:37 01:36:37
Стопхай Софія місто Ірпінь 10:47:00 12:52:22 Знято
Бабіченко Олена місто Васильків 11:56:00 Знято

СЕРЕД ДІВЧАТ – група Б (12-14 років)

Прізвище та ім’я Назва команди Час старту Час фінішу Час на дистанції Місце
Волохонська Юлія місто Бориспіль 11:15:00 11:53:40 00:38:40 І
Миколайчук Олександра місто Васильків 12:10:00 12:45:19 00:45:19 ІІ
Тицик Евеліна Васильківський район 12:00:00 12:47:10 00:47:10 ІІІ
Яричук Анжела П-Хмельницький район 12:13:00 13:05:19 00:52:19
Сільман Вікторія Згурівський район 11:51:00 13:45:13 00:54:13
Кунц Валентина Згурівський район 11:08:00 12:07:52 00:59:52
Галянко Вікторія П-Хмельницький район 12:01:00 13:05:21 01:04:21
Порохня Тетяна місто Васильків 10:56:00 12:01:39 01:05:39
Качайло Анна місто Бориспіль 11:58:00 13:06:27 01:08:27
Малюк Альона Миронівський район 11:32:00 12:44:47 01:12:47
Лісіцина Дарина місто Ірпінь 12:04:00 13:22:41 01:18:41
Савельєва Катерина місто Біла Церква 12:21:00 13:46:00 01:25:00
Тупак Вікторія Васильківський район 11:40:00 13:17:32 01:37:32
Кривород Тетяна місто Біла Церква 12:07:00 13:46:17 01:39:17
Мішкур Олена Бородянський район 12:09:00 13:53:25 01:44:25
Ткаченко Вікторія місто Обухів 10:48:00 12:47:26 01:59:26
Хористенко Олена Бородянський район 11:52:00 13:52:29 02:00:00
Толстих Дарина місто Ірпінь 11:20:00 13:23:26 знято
Ковальська Ольга Васильківський район 11:39:00 знято
Лебідь Вікторія Яготинський район 12:14:00 знято
Литвин Юлія Бородянський район 12:18:00 знято

СЕРЕД ЮНАКІВ – група А (15-17 років)

Прізвище та ім’я Назва команди Час старту Час фінішу Час на дистанції Місце
Михайлюк Олександр місто Васильків 12:10:00 12:31:36 00:21:36 І
Чекорський Олексій місто Васильків 11:33:00 11:58:50 00:25:50 ІІ
Яровий Богдан місто Васильків 10:56:00 11:22:09 00:26:09 ІІІ
Лісовик Владислав Згурівський район 12:08:00 12:41:21 00:33:21
Воронін Євгеній місто Ірпінь 12:03:00 12:46:28 00:43:28
Помошко Максим Згурівський район 10:51:00 11:36:22 00:45:22
Остапенко Віктор Згурівський район 11:08:00 11:55:17 00:47:17
Медведєв Єгор місто Бориспіль 11:15:00 12:06:06 00:54:06
Корнієнко Максим Васильківський район 10:59:00 12:05:28 01:06:29
Манахов Данило місто Бориспіль 10:58:00 12:06:21 01:08:21
Іванов Богдан Богуславський район 11:07:00 12:15:26 01:08:26
Ковальський Ігор Васильківський район 11:37:00 12:46:37 01:09:37
Григоренко Владислав Миронівський район 10:54:00 12:15:26 01:21:26
Кучерявий Ігор Богуславський район 10:51:00 12:15:26 01:24:26
Корнієнко Михайло Васильківський район 11:16:00 12:47:03 01:31:03
Карпенко Валентин П-Хмельницький район 11:19:00 12:51:23 01:32:23
Остапенко Олександр місто Бориспіль 11:58:00 13:39:03 01:41:03
Хіжун Дмитро місто Ірпінь 11:03:00 12:48:00 01:45:00
Кошелюк Владислав Миронівський район 11:10:00 13:02:20 01:52:20
Черненко Максим Яготинський район 11:23:00 знято
Остапенко Микола П-Хмельницький район 11:39:00 знято
Радіонов Володимир місто Біла Церква 12:23:00 поза конкурсом

СЕРЕД ЮНАКІВ – група Б (12-14 років)

Прізвище та ім’я Назва команди Час старту Час фінішу Час на дистанції Місце
Катюжан Дмитро місто Васильків 11:13:00 11:39:27 00:26:14 І
Гермаш Максим місто Васильків 11:56:00 12:23:44 00:27:44 ІІ
Мороз Андрій місто Васильків 11:35:00 12:07:18 00:32:18 ІІІ
Токарський Владислав Васильківський район 10:59:00 11:36:04 00:37:04
Сулима Ростислав П-Хмельницький район 11:01:00 11:38:04 00:37:04
Медведенко Назар місто Бориспіль 10:58:00 11:35:25 00:37:25
Кривов’яз Олег Згурівський район 11:30:00 12:07:40 00:37:40
Михайлюк Максим Згурівський район 10:51:00 11:36:34 00:45:34
Соловей Владислав місто Бориспіль 11:38:00 12:23:48 00:45:48
Винник Максим Васильківський район 11:16:00 12:07:20 00:53:29
Барвіцький Тарас місто Бориспіль 12:11:00 13:06:47 00:55:47
Остапенко Юрій П-Хмельницький район 11:19:00 13:17:05 00:58:05
Жукотанський Тимур Миронівський район 11:10:00 12:08:35 00:58:35
Гончаренко Артем місто Обухів 11:49:00 12:47:40 00:58:40
Шейхолесламі Богдан Богуславський район 10:50:00 12:03:57 01:13:57
Тищенко Микола Миронівський район 10:54:00 12:08:34 01:14:34
Пирог Назар місто Біла Церква 11:48:00 13:03:10 01:15:10
Пілат Владислав Яготинський район 11:46:00 13:02:57 01:16:57
Бакуленко Даніл місто Обухів 11:28:00 12:47:38 01:19:38
Жежера Богдан Яготинський район 11:23:00 12:43:12 01:20:12
Шишканов Данііл Бородянський район 12:21:00 13:49:30 01:28:30
Цишевський Денис Бородянський район 12:20:00 13:52:22 01:32:30
Родзівілюк Данило місто Біла Церква 12:07:00 13:45:22 01:38:22
Родіна Владислав місто Ірпінь 11:44:00 13:22:53 01:38:53
Семченко Олександр місто Біла Церква 11:26:00 13:05:14 01:39:14
Лучинський Євген місто Ірпінь 11:03:00 12:44:40 01:41:40
Сак Богдан місто Обухів 11:05:00 12:47:20 01:42:20
Сакаль Руслан місто Ірпінь 10:47:00 12:44:47 01:57:47
Кучерявий Олексій Яготинський район 12:05:00 14:02:24 знято

ПРОТОКОЛ

командного заліку на дистанції «Орієнтування у заданому напрямку»

Група А

Назва команди Результат Місце
місто Васильків 01:33:42 І
Згурівський район 02:22:56 ІІ
місто Бориспіль 02:42:18 ІІІ
місто Ірпінь 03:00:17
Васильківський район 03:01:53
П-Хмельницький район 03:27:13
Миронівський район 04:47:43
Богуславський район 05:22:52
Яготинський район - -
місто Біла Церква - -
місто Обухів - -
Бородянський район - -

Група Б

Назва команди Результат Місце
місто Васильків 01:39:17 І
Васильківський район 02:17:43 ІІ
Згурівський район 02:18:27 ІІІ
місто Бориспіль 02:19:00
П-Хмельницький район 02:27:28
Миронівський район 03:25:06
місто Обухів 04:17:34
місто Біла Церква 04:19:24
місто Ірпінь 04:39:14
Яготинський район 04:37:09
Бородянський район 04:45:25
Богуславський район 05:13:57

ПРОТОКОЛ

Загального заліку

Назва команди Місце група А Місце група Б Сума місць Місце у загальному заліку
місто Васильків І І І
Згурівський район ІІ ІІІ ІІ
Васильківський район ІІ ІІІ
місто Бориспіль ІІІ ІІІ
П-Хмельницький район
Миронівський район
місто Ірпінь
Богуславський район
місто Обухів - - -
місто Біла Церква - - -
Бородянський район - - -
Яготинський район - - -

Головний суддя В.В. Медведєв

Похожие статьи