Поделиться Поделиться

Діти 5-6 років – 4 обов’язкових елемента

o один (1) елемент на гнучкість

o один (1) силовий елемент

o одна(1) крутка на статичному пілоні або на динамічному пілоні

o одна (1) партерна стійка в контакті з пілоном

*Спортсмени вікової категорії Юніори, Діти 12-14 років, 10-11 років та 7-9 років розподіляються на розряди Аматор, Профі па Еліт.

Аматор – повинні обирати елементи від 0,1 до 0,5

Професіонали – повинні обирати елементи від 0,3 до 0,6

Еліт – повинні обирати елементи від 0,3 до 0,8

Списання

Зі спортсмена можуть бути списані бали за наступне:

• Невиконання обраних обов’язкових елементів або, якщо елемент не був встановлений як елемент обов’язкової програми. -3

• Неналежне заповнення бланку форми обов’язкових елементів до змагань -1

• Невиконання обов’язкових рухів з метою послідовного виконання елементу, як зазначено у формі обов’язкових елементів.* -1

* якщо послідовність виконання двох елементів, вказаних у формі, було змінено (наприклад, спортсмен виконує елемент 1, потім елемент 3, а потім елемент 2), два елементи, які було виконано у зворотному порядку, отримують 0 балів та штраф у розмірі -1 бал за перестановку місць двох елементів. -1 бал знімається за одну перестановку елементів. Якщо елемент включений до програми виступу, але не у відповідному порядку, і знаходиться за один елемент від того, де він повинен бути за програмою, таке зміщення буде вважатися втратою елементу, за яку буде знято 3 бали. (- 3)

Незарахування обов’язків елементів:

Неутримання обов’язкових елементів: Спортсмену НЕ зарахуються бали, якщо вона/він не утримує положення обов’язкового елементу протягом необхідних двох (2) секунд відповідно до мінімальних вимог, встановлених в розділі «Вимоги».

Недотримання необхідного кута шпагату/нахилу тіла: Спортсмену НЕ зарахуються бали, якщо він/вона не виконуватиме обов’язковий шпагат та/або нахил тіла відповідно до мінімальних вимог, встановлених в розділі «Вимоги».

Неутримання встановленого в «критеріях» положення крутки: Спортсмену НЕ зарахуються бали, якщо він/вона не утримуватиме положення обов’язкового елементу відповідно до вимог, встановлених в розділі «Вимоги».

Недотримання подальших мінімальних вимог: Спортсмену НЕ зарахуються бали, якщо він/вона не дотримуватиметься подальших мінімальних вимог, встановлених в розділі «Вимоги».

Розшифровка кодів обов’язкових елементів

F = Елементи на гнучкість

S = Силові елементи

ST = Крутка на статичному пілоні

SP= Крутка на динамічному пілоні

Р = Партерна стійка в контакті з пілоном

Дуети Artistic

Категорія Дуети Artistic оцінюється за чотирма частинами, а саме: Хореографія, Ступінь складності, Виконання та Презентація. Виконавці будуть оцінюватися у всіх чотирьох розділах. Остаточний рахунок являє собою поєднання всіх 4-х частин і виконавець з найбільшою кількістю очок буде переможцем. Мінімальний загальний бал яким виконавець може бути нагороджений дорівнює нулю, а найбільша кількість балів становить 100. 40 балів нараховуються за складність та виконання, а до 60 балів присуджуються бали за загальну постановку. В програмі немає обов'язкових елементів, і більш високі бали нараховуються за навички презентації в порівнянні з технічними навичками.

Також оцінюється складність та вміння роботи на пілоні та з партером – загальний бал 85.

Зверніть увагу, що всі судді мають високу кваліфікацію в художній системі підрахунку очок; однак, майте на увазі, що в категорії Artistic, суб'єктивність не може бути повністю усунена. Рахунок суддів є остаточними.

Процес відбору

· Спортсмен отримує право брати участь у змаганнях через кваліфікацію (Аматор)

· Вік спортсмена має бути не меншим 5роківна момент дати проведення Кубку південного регіону «Pole Kids Competition 2017».

· Порядок виступу спортсменів буде визначено за допомогою жеребкування.

· Спортсмен може заново почати свій виступ тільки у наступних випадках:

· Технічні негаразди з музичним супроводом.

· Проблеми зі здоров’ям та безпекою, наприклад, проблема з небезпечним обладнанням, таким як падіння пілону, чи рідина для чищення на підлозі. До цього не включаються слизькі пілони, тому ще це питання на розсуд кожного спортсмена

· За рішенням судді.

Важливо: Якщо спортсмен вирішує продовжити свій виступ не дивлячись на технічні негаразди (наприклад, музичний супровід), він не зможе потім розпочати свій виступ знову.

· Переможцями стають провідні спортсмени, які мають найвищі рахунки у своїй категорії. У разі, якщо два спортсмена мають однаковий рахунок, переможцем буде оголошено того, хто має більш високу оцінку за технічну частину виступу. Якщо два спортсмени мають однакову технічну оцінку, переможцем буде оголошено того, хто має менше зняття балів за технічну частину.

Процес реєстрації

1. Всі спортсмени повинні прибути і зареєструватися в терміни, зазначені організатором, поки не буде отримано письмовий дозвіл.

2. Всі спортсмени повинні придбати страховку, яка страхує їх на час змагань. Вона повинна починатися з дня репетицій та бути дійсною протягом всіх змагань.

3. Всі спортсмени повинні мати при собі паспорт з однією (1) ксерокопією, для надання при реєстрації.

4. Всі спортсмени мають підписати підтвердження наступних умов під час реєстрації:

· Вони прочитали та приймають правила та положення змагань .

· Вони прочитали Коди і Правила та положення змагань, прийняли їх, та погоджуються вести себе так, як це личить спортсмену.

· Усі витрати, понесені спортсменом, є відповідальністю спортсмена, а не організатора.

· Відмова від усіх прав на зображення, та погодження на те, що усі зображення будуть використані для просування спорту на пілоні по всьому світу. Спортсмени не отримують ніякої компенсації за фотографії та відеоматеріали, зроблені під час змагань.

· Давати інтерв’ю, зніматися, та фотографуватися зі СМІ.

· Поважати та слідувати правилам репетицій та часам виступів.

· Завжди носити свій національний костюм, за винятком часу їхнього виступу.

· Бути присутнім на медальній церемонії, окрім випадку невідкладної медичної допомоги.

У разі заподіяння незручностей змаганням, спортсмени можуть понести покарання та бути дискваліфікованими

Вибір музичного супроводу

· Спортсмени можуть обирати музику на свій власний розсуд, це може бути поєднання різноманітних стилів та артистів.

· Довжина музичної композиції : Юніори – 3.20-3.50, Діти 12-14 років – 3.00-3.30 хв., Діти 10-11 років – 2.30 – 3.00 хв., Діти 7-9 років – 2.30-3.00 хв, Діти 5-6 років - 1.30 – 2.30 хв., Дуети 3.00 - 4.00

· Музика під час виступу має бути тільки інструментальною. Слова в музиці не дозволяються. Вокал може бути дозволений тільки в якості супроводу музиці.

· Музику необхідно представити до зазначеного строку, інакше запис буде анульовано.

· Музику необхідно відіслати у форматі MP3 до зазначеного строку на електрону адресу polekidscomp@gmail.com

Костюм

Костюм має підходити до цього виду спорту. Він має покривати таз і сідниці для всіх спортсменів, та область грудей у жінок-спортсменів. Якщо костюм не відповідає наступним вимогам, спортсмени будуть покарані шляхом зняття балів:

· Має бути спортивним

· Щільно обтягувати шкіру, щоб судді могли бачити всі лінії тіла.

· Двоскладове балетне або відрізане трико допускається для всіх спортсменів, для чоловіків також допускається односкладове трико з нижньою частиною.

· Верхня частина:

· Має покривати область грудей у жінок, та не мати зайвого вирізу. Має бути короткий топ з шириною полоси не менше десяти (10) міліметрів. Лінія шиї має бути не нижче ніж вісімдесят (80) міліметрів від самої нижньої частини ключиці.

· Для чоловіків є кращим видом костюма – короткий топ, жилет чи костюм з відкритою груддю.

· Покрий нижньої частини костюма має не перевищувати пахову складку попереду, та повністю закривати сідниці.

Діти 5-6 років – 4 обов’язкових елемента - Инвестирование - 1

Чоловічі шорти Жіночі шорти

· Шорти повинні бути не менше, ніж спортивні шорти, трико або спортивні штанці, які підходять для спортивних змагань.

· Чоловічі шорти повинні покривати повністю ягодині складки.

· Для дівчаток дозволена спідниця, у разі коли вона не спускається нижче тазової області, щоб не заважати спортсмену чіплятися ногами за пілон. Спідниця має лежати на стегнах, занадто не виступаючи. Балетні пачки, та спідниці по типу балетних пачок, не дозволяються для змагань.

· Одяг, який використовується для додаткового зчеплення на тілі, руках чи ногах, не дозволяється, якщо не надана медична документація.

· Усі прикраси мають бути зафіксовані на костюмі (не зніматися), та не дозволяється додаткових аксесуарів та/або реквізиту. Не допускаються жодні аксесуари, які

можуть призвести до небезпеки, та/чи відволікти спортсмена від виконання. Це стосується пірсингу, розпущеного волосся, браслетів, сережок, намиста чи інших прикрас. Виняток становлять лише манжети/браслети, які щільно прилигають і фіксується на зап'ясті та не бовтаються. Аксесуари на шию не допускаються.

· Не можна користуватися обмоткою, якщо це не медична обмотка кольором шкіри.

· Взуття: спортсмен може виконувати програму босоніж, чи у гімнастичному/танцювальному взутті кольору шкіри. Балетки/тапочки та/ взуття по формі тапочок не допускаються.

· Костюм не включає:

· Білизну.

· Купальники та бікіні.

· Прозорий одяг, який не покриває області грудей, органів таза та сідниць.

· Шкіряний одяг, латекс, одяг з ПВХ чи гуми.

· Прикраси будь-якого виду, за винятком сережок-кліпсів.

· Все що заважає під час виступу, та може заподіяти безпеці та здоров’ю.

· Тілесна фарба, або масло на частині тіла. Макіяж та орнамент на обличчі можна носити.

· Реквізит, такий як капелюхи, палиці та все, що не вважається прикріпленими до костюма, за винятком манжетів/браслетів.

· Додаткові вимоги:

· Костюми для всіх можуть включати блискітки та стрази, окантовка та кисточки мають бути зведені до мінімуму.

· Прикраси для костюмів молодих спортсменів (Новачок та Молодший) мають співпадати з віком спортсмена.

· Категорично заборонено виступати у чому-небудь іншому, крім спортивного одягу, та не можна навмисно знімати костюми. Недотримання цих правил може призвести до дискваліфікації.

· Костюми не повинні мати логотипів. Не можна носити логотипи індивідуального спонсора під час виступу.

· Всі спортсмени повинні мати спортивні костюми відповідно до таких вимог:

· Спортивний костюм має включати: відповідні брюки, футболку/майку і куртку.

· Спортивний костюм має бути в кольорах нації, яку представляє спортсмен. Назва країни має бути написана на спортивному костюмі та футболці/майці. Якщо під час змагань стоїть спекотна погода, дозволяється носити футболку або майку замість куртки.

· Логотипи індивідуальних спонсорів можуть бути на спортивному костюмі. Розмір логотипу не може перевищувати 10х10см.

· Національні команди повинні переконатися, що всі спортсмени мають однакові співпадаючі спортивні костюми. Можна надівати логотипи національної федерації. Розмір логотипу не може перевищувати 10х10см.

· Інші логотипи, зображення і записи не можуть бути відображені на спортивному костюмі.

Продукти для поліпшення захвату

· Будь-які продукти для захвату можуть бути використані, окрім списку, що приведено нижче. Жодний з продуктів НЕ можна наносити на пілон. Продукти для захвату застосовуються лише на тілі спортсмена. Лист заборонених речовин:

· Stickum.

· Rosin.

· GorillaGrip

· Спреї

Волосся та макіяж

· Волосся необхідно убрати з обличчя та шиї, щоб судді могли добре бачити риси обличчя, вираз обличчя, та лінії шиї. Не повинно бути ніяких відволікань тому що необхідно поправити волосся на обличчі чи шиї.

· Макіяж у молодшій категорії може бути нанесений тільки для того, щоб виділити природні особливості, а тому нанесений легко. Єдиний виняток з цього правила – це коли програма є тематичною.

· Макіяж для дорослих має віддзеркалювати їхній виступ. Макіяж може включати, але не обмежуватися, макіяж вій, прикраси, стрази. Але забороняється надягати маску, та наносити тілесну фарбу будь-якого виду.

Недотримання цих обмежень призводить до відрахування.

Сцена

Сцена має як мінімум два (2) метра вільного місця попереду, збоку та позаду пілону.

Пілон

· Пілон для змагання – це пілон з нержавіючої полірованої сталі, 42,5 мм товщиною, зробленbq з одного куска металу, мають три з половиною/чотири (3,5-4) метри корисної висоти.

· Чистка пілонів:

· Пілон після виступу одного спортсмена, мають бути почищені як мінімум одним (1) прибиральником (один чи два на пілон). Пілони очищають по всій довжині, спочатку видаляють жир, а потім протирають сухим рушником/тканиною.

· Спортсменам не можна чистити пілони своїми засобами для чистки. Виняток стосується тих спортсменів, які мають алергію, що підтверджено лікарською документацією.

Зйомки

· Всі спортсмени підтверджують, взявши участь у змаганні, що вони відмовляються від усіх прав на відео-та фотозйомку і не отримають жодної компенсації за фото і відео, які були зроблені під час заходу. Всі спортсмени погоджуються, що їхні зображення можуть бути використані для реклами, навчання, в рекламних і комерційних цілях.

· Всі спортсмени погоджуються давати інтерв’ю, бути сфотографованими, чи знятими на камеру засобами ЗМІ.

· Спортсменпогоджується на фото/відео зйомку під час будь-якого заходу перед, під час, або після змагань, який відноситься до змагань, наприклад, семінари, інтерв’ю, виступи, тощо.

· Фото- та відео зйомка у місцях переодягання забороняється, за винятком, коли на це дав згоду організатор.

· Усі фото та відео матеріали залишаються власністю організатора.

Результати

· Всі результати зіставляються за допомогою комп'ютера.

· Результати зіставляються та отримуються тільки після того, як завершив змагання останній спортсмен цього дня змагань. Розбивка попередніх результатів надається для перших десяти фіналістів в кінці попереднього дня змагань.

· Всі результати оприлюднюються на сайті організатора протягом трьох (3) робочих днів після змагань.

Винагорода

· На змаганнях спортсмен(и) виборюють титул Чемпіона України 2017.

· Переможці та Учасники, які посіли друге та третє місце у кожній категорії отримують медалі.

· Усі інші спортсмени отримують сертифікат учасника змагань

· Подарунки від партнерів, та організаторів.

Права та обов’язки спортсменів

· Всі спортсмени мають ознайомитися з правилами, положеннями та будь-якими оновленнями до них.

· Всі спортсмени повинні вести себе відповідно до правил.

· Спортсмени віком до 18 років повинні мати затвердженого наставника (батьків/уповноваженого юридичного представника/тренера) з правом підпису.

· Всі спортсмени зобов'язані носити документи, що засвідчують особу під час змагань.

· Кожний спортсмен має змагатися зі спортсменами своєї статі, окрім змагань у парному розряді.

· Спортсмени повинні бути за лаштунками сцени для виступу перед виступом двох спортсменів до нього.

· Спортсмен має підійти до сцени та чекати поки його оголосять, після цього він може йти на сцену.

· Всі спортсмени несуть повну відповідальність за їхній особистий стан здоров'я та здатність змагатися. Щоб уникнути травм, всі спортсмени не повинні вживати рухів, в яких вони не повністю впевнені.

· Всі спортсмени беруть участь у змаганні на свій страх і ризик і розуміють, що будь-які травми або нещасні випадки, які можуть виникнути, є відповідальністю самого спортсмена (ів).

· Усі фіналісти повинні бути присутніми на церемонії вручення медалей, за винятком, коли потребується невідкладна медична допомога.

· Вживання алкоголю або заборонених або контрольованих речовин до або під час змагань суворо заборонено.

· Усі витрати, понесені спортсменом, є відповідальністю самого спортсмена, а не організатора. В якості підтвердження цього, вимагається підпис під час реєстрації.

Права та обов’язки Організатора

Залишає за собою право на наступне:

· Змінювати правила і норми проведення змагань або додатків до них в будь-який час. Будь-яка зміна буде оприлюднена одразу

· Звертатися до Головного судді, у разі якщо будь-який спортсмен порушує норми і правила, для проведення розгляду можливих штрафів або дискваліфікації.

· Звертатися до Головного судді, у разі якщо будь-який суддя порушує норми і правила, або Кодекс етики, для проведення розгляду можливості дискваліфікації.

· Приймати рішення про будь-які рішення, які не були розглянуті у нормах і правилах до або під час проведення змагання.

· ВМКПСЕ надає медичну допомогу в разі травми. Медичний представник приймає остаточне рішення про те, чи запобігають травми спортсмену потрапити до змагань або продовжити змагання.

· ВМКПСЕ не несе відповідальність за втрату або пошкодження речей спортсменів або посадових осіб.

Організатор зобов'язаний:

· Оприлюднити всі критерії змагань, як це визначено в главі 2 цих норм та правил

· Оголосити про всі зміни щодо змагань на веб сайті.

· Надавати спортсменам приміщення для зміни одягу та розігріву.

· Надати приміщення для проведення змагань з відповідними умовами.

· Перевірити та протестувати знаряддя та пілони.

· Надавати спортсмен можливість провести репетицію перед змаганнями.

· Проводити очищення пілонів перед кожним наступним учасником змагань.

· Надавати суддям всю необхідну інформацію про змагання.

· Забезпечити тимчасову першу допомоги в разі інциденту або аварії.

Покарання

Спортсмен може бути покараний головним суддею під час змагань за наступні порушення:

2.17.1. Порушення норм, правил і Кодексу етики. Покарання залежать від тяжкості порушення.

2.17.2. Надання неправдивої або неточної інформації у заявці. Покарання залежать від тяжкості порушення.

2.17.3. Неспортивну чи антигромадську поведінку.

2.17.4. Невиконання мінімальних або перевищення максимального часу, який надається для виступу.

2.17.5. Торкання системи тросів та кріплень під час змагання.

2.17.6. Безпосереднє спілкування з аудиторією зі сцени (наприклад, жести, розмова з глядачами і т.д.).

2.17.7. Невідповідна хореографія, костюм, волосся та макіяж. Покарання залежать від тяжкості порушення.

2.17.8. Наявність прикрас та реквізиту.

2.17.9. Не дотримання вимог до спортивного костюму, чи надягання невідповідного спортивного костюму.

2.17.10. Запізнення на реєстрацію і репетицію без попередньої згоди.

2.17.11. Запізнення за лаштунки під час змагань.

2.17.12. Запізнення на сцену під час оголошення

Дискваліфікація

Спортсмен може бути автоматично дискваліфікований під час або після змагань. ВФСП додатково/або також залишає за собою право позбавити спортсмена титулу за наступні порушення:

· Порушення правил і норм і кодексу етики. Дискваліфікація залежить від тяжкості порушення.

· Надання неправдивої або неточної інформації у заявці. Дискваліфікація залежить від тяжкості порушення.

· Неспортивну поведінку або надання змаганням поганої слави.

· Загрози життю або здоров'ю спортсмена, організатора, судді чи глядача.

· Неможливість вийти на сцену.

· Використання заборонених засобів для поліпшення захвату.

· Невідповідна хореографія, костюм, волосся та макіяж

· Дискваліфікація залежать від тяжкості порушення.

· Навмисне видалення предметів одягу.

· Навмисне використання системи тросів та кріплень під час виступу.

· Будь-яке інша особа супроводжує спортсмена на сцені.

· Безпосередньо звертається до суддівської колегії для обговорення змагання або прямо або побічно впливає на суддівські рішення до або після змагань.

· Надання змаганням, під патронатом НОК України та ВФСП дурної слави.

· Використання ненормативної лексики до будь-яких посадових осіб

· Позитивний результат тесту на наявність контрольованих речовин .

· Відмова пройти антидопінговий тест на вимогу.

Суддівство

· Суддям забороняється змінювати рахунок після того, як буди зібрані таблиці з балами.

· Для процедури звернень і скарг дивіться главу 5.

· Після того, як суддівство закінчилося і все безпосередні заяви і скарги були оброблені, не можуть відбуватися жодні обговорення або прийматися жодні рахунки, для того щоб змінити результати. Дивіться главу 5 для процедури скарг і звернень.

· Бали попереднього змагання та фіналу не плюсуються.

· Таблиця з рахунками збираються після виступу усіх спортсменів.

· Судді не повинні розмовляти один з одним або радитись протягом виступу спортсмена. Судді можуть розмовляти, коли програма закінчилася, однак це не повинно бути про суддівство.

· Судді, які потребують допомоги, повинні підняти руку. Вони можуть говорити тільки головному судді між виступами.

· Судді повинні бути відокремлені від спортсменів і глядачів в будь-який час протягом змагань.

· Судді і спортсмени будуть дискваліфіковані, якщо вони будуть знайдені в процесі обговорення будь-яких питань разом в будь-який час під час змагань.

· Судді не повинні залишити своє місце в будь-який час, окрім випадків з дозволу головного судді або якщо вони захворіють, і в цьому випадку резервний суддя повинен зайняти їхнє місце.

· Судді повинні сидіти в такому положенні щоб отримати найкращий вид на спортсмена і на відстані від глядачів.

Процедура звернень і скарг.

· Чемпіонат під патронатом НОК України та ВФСП має вище журі для розглядання звернень. Спортсмени повинні подати своє звернення протягом 30 хвилин після передбачуваного порушення (щодо звернень з приводу оцінки, їх треба подати в межах 30 хвилин після оголошення особистого рахунку спортсмена).

· Інші скарги повинні бути зроблені протягом 7 робочих днів.

Похожие статьи