Поделиться Поделиться

Екстремальний жим - 250 грн.

Ukrainian Powerlifting Committee (UPC)

Погоджено Президент UPC Воробей Б.Ю. Екстремальний жим - 250 грн. - Инвестирование - 1 Екстремальний жим - 250 грн. - Инвестирование - 2 Екстремальний жим - 250 грн. - Инвестирование - 3 Стверджую Президент UPC в Полтавській обл. Гамарник І.Д. Екстремальний жим - 250 грн. - Инвестирование - 4

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення
«ІІІ Відкритого Чемпіонату Полтавської області з

пауерліфтингу та окремих вправ (екіпірувальний та без екіпірувальний дивізіони), екстремального жиму та підйому штанги на біцепс UPC»

М. Лубни

МЕТА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

ІІІ Відкритий Чемпіонат Полтавської області з пауерліфтингу та окремих вправ (екіпірувальний та без екіпірувальний дивізіони), екстремального жиму та підйому штанги на біцепс UPC (Ukrainian Powerlifting Committee) проводиться з метою:

1.1. Розвитку і популяризації пауерліфтингу та залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом. Пропаганда здорового способу життя.

1.2. Формування збірних команд для участі в національних змаганнях.

1.3. Встановлення рекордів України UPC (серед професіоналів).

1.4. Кваліфікаційний відбір на Чемпіонат України з пауерліфтингу та окремих вправ серед аматорів та професіоналів UPC 2017 .

2. ДАТА І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

2.1. ІІІ Відкритий Чемпіонат Полтавської області з пауерліфтингу та окремих вправ (екіпірувальний та без екіпірувальний дивізіони), екстремального жиму та підйому штанги на біцепс UPC відбудеться 18 березня 2017 року в м. Лубни, за адресою вул. Льва Толстого, 72 (ЗОШ №4).

2.2. День приїзду учасників 17 березня 2017 року.

3. Керівництво проведення змагань

3.1. Керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється Комітетом Пауерліфтингу України.

3.2. Безпосереднє проведення змагань покладається на Комітет Пауерліфтингу України і Головну суддівську колегію змагань.

3.3. Голова Оргкомітету змагань – Гамарник І.Д., Головний суддя змагань – Воробей Б.Ю., Головний секретар змагань – Облап В.О.

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ І СПОРТИВНІ ОРГАНІЗАЦІЇ

4.1. До участі у змаганнях допускаються збірні команди АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя спортсмени яких досягли віку 8 років, які мають спеціальну підготовку і учасники в особистому заліку. А також спортмени із ближнього і дальнього зарубіжжя.

4.2. Атлети змагаються в наступних вагових категоріях:

жінки - до 56 кг та понад 56+ кг(переможці визначаються за формулою Вілкса);

чоловіки – до56 кг(лише для sbt 8-12) (Вілкса), до 60 кг(Вілкса), 67.5 кг, 75 кг, 82.5 кг, 90 кг, 100 кг та понад 100+кг(Вілкса).

4.3. Атлети змагаються в наступних вікових категоріях:

Субтінейджери 8-12, Тінейджери 13-19 , Юніори 20-23, Відкрита категорія (Open) 24-39та Ветерани ( Masters) 40-89.

4.4. Атлети аматорського дивізіону, які виконають норматив до КМС включно, та про дивізіону, які виконають норматив до МС включно, зможуть отримати документ при наявності членства в федерації після подачі заявки встановленого зразка до секретаріату федерації.

НАГОРОДЖЕННЯ

5.1. Спортсмени, які посіли 1-3 місця, нагороджуються медалями та сертифікатами.

5.2. Абсолютний переможець визначається з пауерліфтингу, присіду, жиму лежачи та тяги в безекіпіровочному дивізіоні і тільки за наявності не менше ніж 10 (десять) атлетів в номінації за формулою Вілкса.

5.3. Спортсменам з найбільшим коефіцієнтом Вілкса в пауерліфтингу та окремих вправах (за умови більше 10 учасників у вправі та лише представникам Полтавської області) при заявці на Чемпіонат України з пауерліфтингу та окремих вправ серед аматорів та професіоналів 2017 UPC, що відбудеться 7-9 квітня 2017 року в м. Київ, за рахунок представництва UPC в Полтавській області будуть оплачені вступні внески та внески за ДК у відповідній номінації.

6. ФІНАНСУВАННЯ І УМОВИ ПРИЙОМУ

6.1. Змагання проводяться за рахунок внесків за участь і спонсорських коштів.

6.2. Витрати по відрядженню, розміщенню і харчуванню учасників, тренерів-представників та суддів несуть організації, що відряджають.

Внесок за участь у змаганнях:

Пауерліфтинг – 250 грн.

Присід – 250 грн.

Жим лежачи - 250 грн.

Тяга – 250 грн.

Екстремальний жим - 250 грн.

Підйом штанги на біцепс – 250 грн.

Кожний учасник незалежно від своєї вікової категорії вважається також учасником категорії Open (окрім sbt 8-12 ) без додаткової плати, при наявності 3-х учасників в цій віковій категорії.

6.3. Стартовий внесок за участь у кожній наступній дисципліні (номінації) додатково складає: 200 грн.

6.4. Внесок за командну першість складає – 350 грн.

6.5. Разом із подачею заявки атлет, або регіональний представник, повинні надати відскановану копію чека про оплату частини стартового внеску у розмірі 150грн. за кожну номінацію, або 200 грн. за командну першість. Кошти перераховуються на картку Приват банку 4731 2171 0510 2865 Гамарник Ігор Дмитрович.

В разі відмови від участі у змаганнях, або неявки атлета на змагання, попередньо сплачений внесок не повертається і не переноситься на інші змагання UPC.

7. визначення командної першості

7.1. Команда-переможець нагороджується кубком, сертифікатом та грошовим призом.

7.2. Команди-призери нагороджуються кубками та сертифікатами.

7.3. Команда, яка бажає прийняти участь у командній першості, обов’язково повинна подати заявку всіх членів команди до закриття офіційної номінації.

7.4. Кількість спортсменів в команді - 5 чол.; мінімальна - 3 чол.Також команда має право на двох запасних спортсменів ( на випадок травми чи інших обставин). Запасні спортсмени мають право брати участь тільки в тих вправах, в яких були зареєстровані основні спортсмени.

7.5. Максимальна кількість номінацій, які будуть братися до уваги при підрахунку балів, - 5 номінацій.

7.6. До закриття офіційної номінації капітан команди повинен подати заявку своєї команди та обов’язково вказати, в яких вправах, номінаціях, вікових категоріях представники його команди будуть приймати участь.

7.7. Список команд, що заявляються на турнір, буде оприлюднений тільки після закриття номінації.

7.8. Команда-переможець визначається на таких умовах:

Місце Кількість балів Open Jnr Tin Masters Sub-Masters
 
 
 
         
         

7.9. У разі рівної кількості балів, набраних командами, перевага віддається тій команді, у якої більше перших місць у відкритій віковій категорії «Open». У разі рівної кількості очок, набраних командами, що мають однакову кількість перших місць, та команда, у якої більше других місць, має перевагу при розподілі і т.д. до п'ятого порядку.

ЗАЯВКИ

8.1. Попередні заявки направляються на електронну адресу:hamarnikpower@gmail.com, https://vk.com/hamarnik_power та на сторінці турніру https://vk.com/poltavaregionchamp17у розділі ПОДАТИ ЗАЯВКУ (тільки з попередньою оплатою стартового внеску).

8.2. Прийом попередніх заявок закінчується 5 березня 2017 року в 16.00.

8.3. Остаточні іменні заявки надаються до мандатної комісії в день приїзду учасників на змагання.

8.4. Спортсмени, які не подали в строк заявку на участь, до змагань будуть допущенні в разі оплати штрафного внеску у розмірі 400 гр. і тільки на розгляд секретаріату змагань.

8.5. На зважування спортсмен повинен мати паспорт громадянина або документ, що посвідчує його особу (свідоцтво про народження, водійське посвідчення).

9. ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Організація не бере на себе жодних зобов'язань за пошкодження, травматизм, індивідуальні травми, включаючи летальні випадки, під час проведення змагань.

Для проведення комерційної фото/відео - зйомки необхідно отримати акредитацію в оргкомітеті змагань. Всі матеріали, зняті і не акредитовані фотографами і відео-операторами вважаються вільно розповсюджуваними і федерація залишає за собою право використання їх у власних цілях без узгодження з автором, разі появи у відкритих джерелах.

ДАНЕ ПОЛОЖЕННЯ Є ОФІЦІЙНИМ ВИКЛИКОМ НА ЗМАГАННЯ

Похожие статьи