Поделиться Поделиться

З КАНТРІ-КРОСУ ДЛЯ КВАДРОЦИКЛІВ

ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ

Київ 2017 рік

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН НА 2017 РІК

ЕТАПІВ-ЗМАГАНЬ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

З КАНТРІ-КРОСУ ДЛЯ КВАДРОЦИКЛІВ

1-й етап: 18 лютого, Київська область

2-й етап: 18 березня, Херсонська область

3-й етап: 6 травня, Запоріжська область

4-й етап: 2 вересня, Лвівська область

5-й етап: 28 жовтня, Харківська область

6-й етап: 18 листопада, Черкаська область

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Дані «Правила змагань» (далі – Правила) є керівним документом для всіх змагань, включених у залік чемпіонату України, кубка України, кубка ФМСУ з кантрі-кросу для квадроциклів (далі – чемпіонат).

1.2. Чемпіонат складається щонайбільше з семи змагань-етапів, а щонайменше – з чотирьох етапів. Дата та місце проведення змагань публікуються у Календарному плані змагань Федерація мотоциклетного спорту України (далі – ФМСУ).

1.3. Чемпіонат організовується і проводиться у відповідності з «Правилами змагань», «Положеннями про змагання», «Додатками до Положення про змагання», «Правил змагань з мотоциклетного спорту» та «Спортивного кодексу».

1.4. Типове Положення про чемпіонат розробляються та затверджуються ФМСУ один раз на поточний рік.

1.5. Метою чемпіонату є:

1.5.1. розвиток та популяризація мотоциклетного спорту в Україні;

1.5.2. залучення нових учасників до участі у змаганнях ФМСУ;

1.5.3. проведення змагань на високому організаційному рівні;

1.5.4. визначення рівня підготовки спортсменів ті здійснення їх відбору до складів збірних команд України для участі в офіційних міжнародних змаганнях з кантрі-кросу відповідно до календарів FIM та FIM-EUROPE;

1.5.5. пропаганда здорового образу життя, залучення всіх груп населення до систематичних занять спортом.

1.6. Загальне керівництво організацією та проведенням чемпіонату здійснює департамент фізичного виховання неолімпійських видів спорту Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (далі – Міністерство) та ФМСУ.

1.7. Відповідальність за підготовку та проведення чемпіонату покладається на Управління з питань фізичної культури та спорту обласних державних адміністрацій, на території яких проводяться змагання, на суддівську колегію, яка рекомендована ФМСУ та затверджена Міністерством.

1.8. Безпосередню підготовку та проведення чемпіонату здійснює організація, на яку покладається його проведення та відповідальність за:

1.8.1. підготовку трас чемпіонату, необхідного сервісу для спортсменів, суддів та глядачів;

1.8.2. медичне та протипожежне забезпечення;

1.8.3. безпеку спортсменів та глядачів;

1.8.4. забезпечення місць роботи суддівської колегії;

1.8.5. комплектування суддівських бригад місцевими суддями;

1.8.6. забезпечення офіційного відкриття змагань, нагородження переможців та призерів.

1.9. У випадку розбіжностей майже однакових положень «Положення про змагання» з даними Правилами діють положення даних Правил.

1.10. Технічні умови щодо квадроциклів вказуються у «Положеннях про змагання».

1.11. Чемпіонат проводиться в індивідуальному (по класах) та командному заліках. Абсолютний залік проводиться тільки у класах UTV.

1.12. ФМСУ за встановленим порядком призначає на етап-змагання спортивного комісара та головну суддівську колегію (далі – ГСК) у складі головного судді, головного секретаря та судді технічної комісії.

2. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

2.1. Терміни та визначення, вміщені вказуються у «Положеннях про змагання».

3. ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗМАГАННЯ

3.1. Кожен етап-змагання чемпіонату проводиться при наявності «Положення про змагання» (далі – Положення), виданого Організатором і затвердженого ФМСУ не пізніше, як за 20 календарних днів до початку етапу-змагання.

3.2. Положення видається Організатором у відповідності з даними Правилами та іншими регламентуючими документами переліченими у п.1.3. Правил.

3.3. Положення повинно містити додаткову інформацію щодо конкретного етапу-змагання чемпіонату, а саме:

3.3.1. строки та порядок подання заявок;

3.3.2. загальну довжину дистанції (кількість кіл);

3.3.3. додаткові правила та умови, що, при необхідності, вносяться ФМСУ, місцевою владою чи організатором чемпіонату;

3.3.4. програми проведення змагань.

4. УЧАСНИКИ

4.1. До участі у змаганнях допускаються володарі дійсних на день проведення змагання ліцензій ФМСУ, та які мають медичну страховку і довідку від лікаря (терапевта) на дозвіл участі у змаганнях ФМСУ.

4.2. Дозволяється участь іноземних володарів ліцензії, виданих їх національними мотоциклетними федераціями (НМФ) при умові, що учасники мають ліцензії відповідного рівня, з відповідним оригіналом дозволу для участі у конкретних змаганнях від НМФ.

4.3. Вік учасників:

4.3.1. класи «ATV-JUNIOR» та «UTV-JUNIOR» - від 8 років до 14 років включно.

4.3.2. клас «UTV-800» - перший водій від 12 років до 16 років включно, але другий водій повинен бути старше 18 років.

4.3.3. інші класи – від 16 років, клас Q1/2 - від 13 років.

4.3.4. учасник віком до 18 років має мати з собою оригінал нотаріального дозволу від обох батьків на участь у змаганнях ФМСУ.

4.4. Екіпаж ATV складається з одного спортсмена.

4.5. Екіпаж UTV складається з двох спортсменів які вважаються, як перший та другий водій, які, при необхідності, під час заїзду мають право змінюватись між собою, але залишаються в тому ж заліку що були подані у заявці.

4.6. Екіпаж UTV може складатися з однієї особи, крім класу «UTV-800» та «UTV-JUNIOR».

4.7. Екіпажу «UTV-800» заборонено заміна місцями першого та другого водія. За порушення – виключення зі змагання.

4.8. Екіпажи, допущені до змагань, можуть брати участь у чемпіонату в індивідуальному заліку та входити до складу команд у заліку команд.

4.9. До участі у змаганні допускаються команди з довільної кількості водіїв, але з наступними кількісними обмеженнями в одному окремому змаганні: не більше 3 екіпажів у кожному класі.

4.10. У одному змаганні, включеному у залік чемпіонату, кількість команд не обмежена.

4.11. Учасник змагання не має право змінювати команду на протязі одного сезону змагань.

4.12. Учасники зобов'язані суворо виконувати вимоги Правил та Положення про змагання.

4.13. Учасники мають право подавати протести та апеляції у відповідності до Правил змагань з мотоциклетного спорту.

4.14. Число учасників змагання не обмежується. Якщо кількість учасників більша, ніж можливості траси змагань, з урахуванням безпеки, можливо проведення відбіркових заїздів.

4.15. Учасник має право заявитися в декількох класах на протязі одного етапу-змагання, якщо мінімальна перерва між заїздами у даних класах складає не менш 1 години.

5. ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ

5.1. Після затвердження у ФМСУ у встановленому порядку Положення, Організатор чемпіонату розміщує у відкритому доступі форму заявки на участь у етапі-змаганні.

5.2. Заповнену форму заявки учасник висилає Організатору у порядку, встановленому у Положенні. Останній строк прийому заявок не пізніше, ніж закінчення роботи адміністративної комісії етапу-змагання.

5.3. Командна заявка подається тільки включаючи водіїв вже заявлених згідно з п.5.2. та повинна включати в себе повний перелік прізвищ, імен, номерів ліцензії водіїв, класи в котрих кожного заявлено.

5.4. Заявка, що не вміщує повної інформації або має неточні відомості відхиляється.

5.5. Організатор має право відмовити в прийомі заявки з викладенням причин такої відмови тільки після подання спортсменом заявки на участь у етапі-змаганні.

5.6. Повні списки учасників із стартовими номерами публікуються ГСК на офіційній дошці оголошень етапу-змагання не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку старту відповідного класу.

5.7. Фактом подання заявки учасник підтверджує знання усіх Правил ФМСУ та Положення, приймають встановлені умови без обмежень, зобов’язуються виконувати всі правила і вимоги Правил ФМСУ, офіційних осіб змагання.

5.8. Забороняється допуск до технічної перевірки учасників, якщо вони не подавали заявку, згідно з п. 5.2 та не пройшли адміністративну перевірку.

5.9. Будь-яка особа, що бажає взяти участь у етапі-змаганні повинна прибути для проходження адміністративної та технічної перевірок до закінчення встановленого розкладом строку закінчення даних перевірок.

5.10. Після прийому командних заявок будь-які зміни учасників в них заборонені.

5.11. Учасник зобов'язаний при проходженні перевірок мати водійське посвідчення (крім учасників молодше 18 років), ліцензію ФМСУ, медичну довідку, страховий сертифікат, та, при необхідності нотаріальний дозвіл згідно п.4.3.4. Правил.

6. ДОПУЩЕНІ ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ

6.1. До участі у змаганні допускаються тільки ТЗ які пройшли технічну перевірку технічною комісією конкретного етапу-змагання.

6.2. Учасники в обов’язковому порядку наносять написи на шоломи з висотою шрифту від 15 мм до 30 мм: прізвище, ім’я водія, група крові та резус фактор.

6.3. До участі у змаганнях допускаються ATV та UTV з колісною формулою 4х2 та 4х4 в наступних залікових групах:

Q1/1 ATV з механічною КПП.
Q1/2 ATV з об'ємом двигуна до 660 сс включно та варіатором.
Q2/1 ATV з об'ємом двигуна від 661 до 800 сс включно та варіатором.
Q2/2 ATV з об'ємом двигуна більше 801 сс та варіатором.
UTV UTV з об'ємом двигуна до 1200 сс та варіатором, без турбіни.
UTV-TURBO UTV з об'ємом двигуна до 1200 сс та варіатором з встановленою турбіною.
UTV-PRODUCTION UTV з заводською механічною трансмісією. Наявність турбіни не регламентується.
ATV-JUNIOR ATV з об’ємом двигуна до 100 сс включно.
UTV-JUNIOR UTV з об’ємом двигуна до 170 сс включно.
UTV-800 UTV з об'ємом двигуна до 800 сс включно та варіатором.

7. НОМЕРИ

7.1. Бортові номери для ТЗ присвоюються учасникам під час проходження адміністративної перевірки.

7.3. Бортові номери повинні закріплюватись: на UTV – на внутрішній частині каркасу на стороні другого водія, на ATV – позаду або попереду на фронтальній частині ATV вище бамперу. При цьому в обох випадках номер повинен мати практично вертикальне кріплення. Порядок розміщення додаткових номерів виданих Організатором визначається Положенням.

7.4. Відповідність розташування таблички з бортовим номером та відповідність ТЗ учасника заявленому класу у змаганнях, обов’язкова наявність усіх наклейок змагання перевіряється технічною комісією.

7.5. У будь-який момент змагання повна відсутність бортового номера змагання потягне за собою вимушену зупинку ТЗ у зоні дозаправці до моменту поки зауваження щодо відсутності бортового номера не буде усунене на місці. При цьому «нейтралізація» часу який екіпаж вичерпав на усунення зауваження екіпажу не проводиться.

7.6. Якщо номер не можливо побачити по причині його забруднення, хронометристи мають право зупинити учасника червоно-чорним прапором для з’ясування його номера, учасник повинен зупинитися біля хронометражу по їх команді та голосом сповістити про свій номер і тільки після дозволу хронометристів продовжити рух по трасі. «Нейтралізація» часу який екіпаж вичерпав на дану зупинку не проводиться. Якщо учасник не зупинився на вимогу хронометристів, проходження даного кола йому не зараховується.

8. ПЕРЕВІРКИ ПЕРЕД СТАРТОМ

8.1. Якщо в момент передстартового контролю виявиться, що ТЗ не відповідає класу, у який він був заявлений, цей ТЗ рішенням Директора змагання буде перенесено у інший відповідний заліковий клас, або знятий зі змагання у випадку коли невідповідність неможливо усунути до старту.

8.2. Лікар змагання має право провести необхідний медичний огляд учасника під час проходження адміністративної комісії та у будь який час змагання. Якщо під час змагання учасник отримав травму, Лікар має право перервати участь даного учасника у змаганні зі збереженням спортивного результату учасника.

8.3. По вирішенню Директора змагання або Лікаря змагання будь-який екіпаж може бути не допущений до старту.

8.4. Якщо під час знаходження на трасі змагання стороння особа допускається на борт ТЗ (за винятком випадку транспортування пораненого), екіпаж виключається зі змагання.

8.5. Кожен водій ATV під час знаходження у передстартовій зоні та на трасі змагання має буди екіпірований.

8.6. До обов’язкового екіпірування водія на ATV входять:

8.6.1. захисний мотошолом з захистом підборіддя;

8.6.2. захисні мотоциклетні рукавички;

8.6.3. захисні мотоокуляри;

8.6.4. взуття – черевики закриваючи гомілкову кістку та з жорсткою фіксацією гомілковостопного суглобу.

8.6.5. захист пліч, спіни, грудей – обов’язково.

8.6.6. налокітники, наколінники – рекомендовано.

8.6.10. захист шиї – рекомендовано.

8.7. Кожен член екіпажу на UTV має буди екіпірований. До обов’язкового екіпірування члену екіпажу на UTV входять:

8.7.1. захисний мотошолом;

8.7.2. захисні мотоциклетні рукавички;

8.7.3. захисні мотоокуляри, а якщо шолом зі штатним повнообличним склом – допускається відсутність захисних окулярів, але при цьому скло на шоломі повинно бути постійно закритим;

8.7.4. місце сидіння в UTV повинно бути обладнане підголівником та пасом безпеки не менш ніж з трьох точковим кріпленням.

8.7.5. захист шиї – рекомендовано.

8.8. Старт невідповідного ТЗ заборонено.

8.9. Виїзд на трасу та у передстартову зону екіпажу без обов’язкового відповідного екіпірування заборонено.

8.10. За відсутність відповідного екіпірування під час знаходження на трасі учасник примусово зупиняється у зоні дозаправці червоно-чорним прапором та не має права продовжувати рух по трасі до усунення зауваження. Даний час учаснику не «нейтралізується».

9. СТРАХУВАННЯ

9.1. Страхування Організатором змагань чемпіонату від нанесення збитків третім особам не менше встановленої ФМСУ на поточний рік змагань є обов’язковим.

9.2. Учасники в обов’язковому порядку повинні мати особистий річний страховий поліс підвищених ризиків на участь у спортивних змаганнях на суму не менше встановленої ФМСУ на поточний рік змагань.

9.3. Страхування здоров'я і життя учасників є обов’язковим.

9.4. Організатори змагання не несуть відповідальності перед учасниками змагань за шкоду, яка може бути заподіяна їх здоров'ю чи життю, а також їхньому майну через недотримання заходів безпеки, правил керування, поведінки, використання засобів захисту (екіпіровки) включаючи збиток від третіх осіб.

9.5. Учасники підпорядковуються положенням Правил ФМСУ, Правил та Положення про змагання, вимогам організатора, а також законодавству, чинному на території України.

9.6. Учасник бере на себе всі ризики і весь тягар відповідальності за свої дії (бездіяльність), які спричинили будь-які збитки, в тому числі заподіяння шкоди здоров'ю або життю, як собі, так і третім особам та їх майну, включаючи організаторів, офіційних осіб змагання і глядачів.

9.7. Юридичну відповідальність за усі події з екіпажем під час проходження дистанції, пов'язані з порушенням правил змагань та техніки безпеки несуть водії.

9.8. Учасник зобов'язується не висувати претензій до організатора та ФМСУ у разі отримання травм або псування ТЗ.

9.9. Страхування ТЗ і майна учасників змагання є добровільним.

10. РЕКЛАМА

10.1. Екіпажам дозволяється вільно розміщувати будь-яку рекламу на своїх ТЗ при умові, що ця реклама:

10.1.1. дозволена законодавчими актами України;

10.1.2. не носить образливого характеру;

10.1.3. не займає місця, зарезервовані для емблем, номерів змагання, обов'язкової реклами яку надає організатор;

10.1.4. не заважає видимості з місця водія;

10.1.5. не носить релігійного або політичного характеру.

10.1.6. якщо спортсмен має контракт зі спонсором, який підтверджує обмеження у находженні на його ТЗ іншої реклами, він має право не розміщувати іншу рекламу, але при цьому повинен виконати вимогу щодо розміщення номеру.

10.2. Забороняється присутність на ТЗ емблем інших змагань та інших бортових номерів з іншого змагання.

10.3. Учасник змагання повинен розмістити на ТЗ обов'язкову рекламу до початку передстартового контролю.

10.4 Місця розтушування обов'язкової реклами визначається на розсуд екіпажу, при цьому вона повинна буди на зовнішній стороні ТЗ та не затулятися членами екіпажу від вільного обзору глядачами.

10.5. Розміщення номерів та реклами на ТЗ перевіряється технічною комісією.

10.6. За відсутності обов'язкової реклами і/чи за неправильне її розміщення, екіпаж не допускається до старту до усунення зауваження.

10.7. Якщо реклама не відповідає вищевказаним вимогам і екіпаж не усуває зауваження організаторів тоді цей екіпаж виключається із змагання.

11. ТРАСИ

11.1. Всі траси повинні буди інспектовані ФМСУ або ГСК.

11.2. Ознайомлення обов’язкове та складає мінімум одне коло для кожного екіпажу. Порядок та час ознайомлення визначається Положенням.

11.2. Довжина одного кола траси повинна бути від 4 км до 10 км.

11.3. Загальна довжина траси повинна бути щонайменше 50 км, окрім залікових груп 1,8,9,10 мінімальна загальна довжина якої може бути на розсуд Організатора.

11.4. Змагання «Пролог» не проводиться.

11.5. Канал траси – це трек визначений організаторами, який має штучне огородження або (та) «контрастні» межи створені природою, наприклад – існуюча ґрунтова дорога, або край лісу чи поля.

12. КОЕФІЦІЄНТ ЗМАГАННЯ

12.1. Етапи-змагання мають наступні коефіцієнти:

12.1.1. загальна довжина траси змагання до 50 км включно – коефіцієнт 1.

12.1.2. загальна довжина траси змагання до 60 км включно – коефіцієнт 1,3.

12.1.2. загальна довжина траси змагання до 70 км включно – коефіцієнт 1,5.

12.1.2. загальна довжина траси змагання до 80 км включно – коефіцієнт 1,6.

12.1.2. загальна довжина траси змагання до 90 км включно – коефіцієнт 1,7.

12.1.2. загальна довжина траси змагання до 100 км включно – коефіцієнт 1,8.

12.1.2. загальна довжина траси змагання до 110 км включно – коефіцієнт 1,9.

12.1.2. загальна довжина траси змагання до 120 км включно – коефіцієнт 2.

13. КЛАСИФІКАЦІЯ. ПОРЯДОК НАРАХУВАННЯ БАЛІВ. РОЗПОДІЛ МІСЦЬ

13.1. Після кожного етапу-змагання, включеного у залік Чемпіонату встановлюється наступна класифікація:

- класифікація екіпажів у кожній заліковій групі (при умові, що в ній допущено не менше двох ТЗ);

- класифікація командного результату серед команд;

- класифікація у «абсолюті» серед класів UTV.

13.2. Порядок нарахування балів:

13.2.1. Водіям за виборені місця присвоюються бали за таблицею (таблиця без урахування коефіцієнтів):

місце
бали
 
місце
бали

Примітка: з 21-го місця та далі учасники отримують по 1 балу.

13.2.2. Якщо, з форс-мажорних обставин Директор змагання або Головний суддя етап-змагання припинив, коли пройдено від 30% до 60% загальної дистанції змагальних ділянок водій одержує 75% від кількості балів, встановлених у п.13.2.1., якщо пройдено менше 30% загальної дистанції змагальних ділянок водій одержує 50% від кількості балів, встановлених у п.13.2.1.

13.3. Фінал чемпіонату (кубку) проводиться шляхом підрахунку остаточних результатів за підсумками виступів учасників в усіх змаганнях-етапах, включених у залік чемпіонату (кубку), з оформленням Фінального протоколу чемпіонату (кубку) за підсумками року виключаючи один найгірший результат на етапі-змаганні за рік.

13.3.1. Звання чемпіону України (Переможці кубку) з кантрі-кросу для квадро циклів серед водіїв у заліковому класі присвоюється та наступні місця визначаються за найбільшою сумою балів, набраних учасниками на всіх змаганнях, включених у залік чемпіонату (кубку) з урахуванням виключеного одного найгіршого результату на етапі змагань за рік.

13.3.2. Якщо учасники при остаточній класифікації в класі набрали однакову кількість балів, то першість визначається за більшістю кращих місць в класі, зайнятими на змаганнях-етапах. У випадку нової рівності, порівнюються місця в класі на останньому змаганні в якому конкуренти приймали участь разом.

13.3.3. Звання Срібного призера та Бронзового призера чемпіонату України (Переможця та призерів кубку) з кантрі-кросу для квадроциклів у заліковому класі присвоюється учасникам, які посіли відповідно друге та третє місце згідно розрахунку результатів, вказаному вище.

13.4. Якщо на всіх змаганнях взяло участь менше 10 учасників у певній заліковому класі, вважається, що чемпіонат України у цьому заліковому класі не відбувся і учаснику, який набрав найбільшу кількість балів з врахуванням п.13.3. присвоюється звання Переможця змагань чемпіонату України, а також відмічаються учасники, що посіли друге та третє місця, без присвоєння їм звань Срібного та Бронзового призерів чемпіонату України.

13.5. Першість на кожному етапі-змаганні серед команд визначається по кількості балів, набраних двома і менше екіпажами у усіх залікових класах до яких подана заявка. Якщо кількість балів однакова – додатково по третім екіпажам.

13.6. У Чемпіонату першість серед команд визначається по найбільшій сумі очок, набраних ними на всіх змаганнях. При рівності очок першість визначається за кращим місцем, зайнятих командою на всіх змаганнях, включених у залік чемпіонату. У випадку нової рівності, до уваги беруться наступні кращі місця. При подальшій рівності – порівнюються результати на останньому (передостанньому) етапі чемпіонату.

13.6.1. Звання чемпіону України з кантрі-кросу для квадроциклів серед команд присвоюється команді, що посіла перше місце. Звання Срібного призера та Бронзового призера чемпіонату України з кантрі-кросу для квадроциклів присвоюється командам, які посіли відповідно друге та третє місця.

13.7. Чемпіонат України у командному заліку вважається таким, що не відбувся, якщо в ньому взяли участь менше 4 (чотирьох) команд.

13.8. ГСК публікує особисті результати екіпажів по класах на протязі 30 хвилин після завершення заїзду кожного класу.

13.9. Протести приймаються тільки протягом 30 хвилин після офіційного оголошення результатів. Порядок прийняття протестів вказується у Положенні.

13.10. Особисті результати екіпажів по класам після завершення змагання розміщуються на офіційній дошці оголошень.

13.11. Бали у класах нараховуються якщо в класі більше двох учасників.

13.12. Бали нараховуються учаснику тільки якщо він стартував.

13.13. Бали у абсолютному заліку нараховуються при наявності більш двох учасників у даній групі.

14. ПОРЯДОК СТАРТУ. ФІНІШ

14.1. Напередодні старту етапу-змагання кваліфікаційне змагання «Пролог» не проводиться.

14.2. Порядок старту учасників 1 етапу в першому сезоні визначається Директором змагання з урахуванням безпеки, послідуючих етапів - тільки за рейтингом попередніх етапів. В послідуючих сезонах перший етап – по результатам попереднього сезон змагань.

14.3. Для екіпажів які приймають участь вперше, в кожному окремому класі, порядок старту визначається в довільному порядку на розсуд Директора змагання, але тільки після учасників згідно офіційного рейтингу.

14.4. Мінімальний інтервал старту між екіпажами у змаганні – визначає Директор змагання.

14.5. Учасники зобов'язані у вказаний для їх класу час прибути в передстартову зону і розташуватися в порядку черги на старт згідно стартового списку та вказівок судді старту.

14.6. Старт кожного ТЗ проводиться через встановлений Директором змагання інтервал часу по команді хронометриста на старті. Точний час інтервалу на старті додатково оголошується Директором змагання.

14.7. За запізнення на старт більш ніж на 1 хвилину після старту останнього екіпажу в заїзді, екіпажу що запізнився відмовляється в старті і даний екіпаж знімається зі змагання.

14.8. Учасник зобов'язаний фінішувати «ходом» та після цього прослідувати в бівуак суворо за вказаним організаторами маршрутом, дотримуючись усіх заходів безпеки і встановленого обмеження максимальної швидкості в 10 км/год. Якщо екіпаж продовжив рух по трасі змагання не повернувши у бівуак він пеналізується згідно Положення.

14.9. Екіпаж повинен за встановлений організатором час проїхати визначену кількість кіл.

14.10. Якщо екіпаж за встановлений термін не подолав визначену кількість кіл його фініш проводиться за гранично встановленим для його класу часу заїзду.

15. ОФІЦІЙНІ СИГНАЛИ

15.1. Офіційні сигнали під час руху учасників по трасі подаються маршалами або суддями за допомогою сигнальних прапорів. Якщо офіційна особа змагання зупинила рух екіпажу, окрім пунктів 7.5 та 7.6. даного Регламенту, а потім дала сигнал на продовження руху, то даний час зупинки нейтралізується екіпажу згідно рапорту офіційної особи яка зупинила рух та наявності заяви учасника на нейтралізацію часу.

15.2. Учасники суворо зобов'язані виконати зазначені ними сигнали.

15.3. За невиконання вимог сигнальних прапорів учасники караються пеналізацією аж до виключення зі змагання на рішення Головного судді.

15.4. Значення прапорів:

15.4.1. Червоний прапор - «Негайно зупинитися!»;

15.4.2. Жовтий прапор (нерухомий) - «Увага! Небезпека! Зменшити хід!»;

15.4.3. Жовтий прапор (розмахування) - «Серйозна небезпека! Зменшить хід! Бути готовим до зупинки!»;

15.4.4. Обгін безпосередньо біля маршала з робочим жовтим прапором – заборонено. Пеналізація – 1 хвилина.

15.4.5. Жовтий прапор з двома діагональними чорними смугами - «Останнє коло заїзду»;

15.4.6. Прапор в чорно-білу клітинку - «Фініш».

15.4.7. Блакитний прапор – «Поступитися дорогою лідеру який знаходиться позаду».

15.4.8. Червоно-чорний прапор – «Зупинитися та усунути технічну проблему (зауваження по відсутності екіпіровки згідно 8.10 даних Правил)». Якщо протягом двох кіл екіпаж не зупинився – екіпажу вказується червоний прапор та знімається зі змагання.

15.4.9. Під технічною проблемою, яка підпадає під пункт 15.4.8 Правил, мається на увазі наявна візуальна технічна проблема яка представляє небезпеку для інших екіпажів або глядачів,. Наприклад – роз’єднання жорсткого кріплення багажнику, даху, відрив піввісі, тощо. Рішення щодо використання червоно-чорного прапору приймає тільки Директор змагання.

15.5. Офіційні особи змагання повинні відкрито мати на собі відповідні бейджики з вказанням їх посади. Маршали та судді повинні бути одягнені в яскраві жилетки.

16. РУХ ПО ТРАСІ

16.1. Екіпажі, що пройшли реєстрацію, ознайомлюються з трасою під час проведення офіційного ознайомчого (тренувального) кола перед заїздом. Ознайомче коло учасники проїжджають на своїх ТЗ тільки у повній екіпіровці.

16.2. Під час ознайомчого кола в UTV бути усі заявлені члени екіпажу. За порушення даного правила – зняття зі змагання.

16.3. Учасникам суворо забороняється виїжджати на трасу без дозволу маршала на старті.

16.3. У разі самостійного виїзду учасника на трасу даний екіпаж знімається зі змагання.

16.4. За оптимізацію траси («зрізку») екіпаж може бути виключений зі змагання на рішення ГСК.

16.5. Виліт с траси (на зовнішній радіус) не пеналізується часом. При цьому екіпаж повинен як найближчим шляхом повернутися в канал траси та він повинен уступити шлях іншим екіпажам, які знаходяться в каналі траси. Якщо екіпаж у зв'язці поворотів на першому повороті вилетів з траси, а на другому - зразу оптимізував трасу, то в даному випадку екіпаж може бути покарано згідно пункту 16.4 даного Регламенту.

16.6. Екіпажам суворо забороняється рухатися по трасі в протилежному напрямку. За рух по трасі в протилежному напрямку ходом вперед – зняття зі змагання.

16.7. Обганяючий екіпаж зобов'язаний здійснювати маневр обгону тільки переконавшись у повній безпеці свого маневру та у готовності іншого екіпажу безпечно його пропустити.

16.8. Суворо забороняється заважати дії офіційних осіб змагання. У разі спричинення перешкод особистою поведінкою учасника або його членів команди роботі офіційних осіб змагання, даний екіпаж знімається зі змагання.

16.9. Безпосередньо на трасі розташовуються маршали безпеки та судді, що стежать та доповідають Директору змагання про порушення правильності руху по трасі.

16.10. Екіпажу заборонено під загрозою зняття зі змагання вести себе, не дотримуючись спортивної етики. Покарання аж до зняття зі змагання.

16.11. Під час проходження траси змагання, на ТЗ повинно бути включені фари ближнього світла, за винятком випадків їх механічного пошкодження під час заїзду. За порушення цієї вимоги екіпаж примусово зупиняється у зоні дозаправки червоно-чорним прапором згідно п 15.4.8. Даний пункт не стосується тільки класів 1,8,9.

16.12. Учасник повинен обов’язково проїхати контрольний створ біля судді-факту. За невиконання даної вимоги екіпажу не зараховується дане коло.

16.13. Рух паралельно поза каналом траси більш ніж 5 метрів вбік та дистанції у напрямку руху більш 30 метрів від каналу траси – зняття зі змагання.

16.14. Допускається рух поза каналом траси для об’їзду затору. У цьому випадку дозволяється рух поза межами каналу траси до 5 метрів. При цьому довжина руху поза межами каналу траси не повинна перевищувати 30 метрів.

16.15. Дані відео зйомки є підставою для винесення суддівського рішення.

16.16. Для підвищення безпеки проходження траси вздовж траси організатор може встановлювати відповідні попереджувальні знаки згідно Положення.

16.17. Претензії з питань перешкоджання учасниками обгону іншому учаснику не приймаються.

16.18. За неспортивне ведення боротьби на трасі екіпаж знімається зі змагання на розсуд ГСК.

16.19. За неспортивну поведінку під час проведення змагання учасник може бути виключений зі змагання на розсуд ГСК.

17. ДОПОМОГА ТА РЕМОНТ. ДОЗАПРАВКА

17.1. На протязі всього змагання екіпажу дозволено проводити ремонт. При цьому технічна допомога та доставка запасних частин і інструментів здійснюється безпосередньо тільки поза каналом траси або в зону дозаправці. Знаходження осіб під час ремонту в каналі траси буде пеналізуватися, аж до зняття зі змагання. Механікам дозволяється знаходитись в зоні дозаправки протягом всього змагання.

17.2. Якщо екіпаж самостійно, або з чужою допомогою вирушив від каналу траси у бівуак, а після повернувся до траси – даний екіпаж знімається зі змагання. Екіпаж має право виїзду в бівуак на ремонт та повернення на трасу тільки через зону дозаправки.

17.2. Дозволяється надання допомоги в каналі траси екіпажу UTV тільки, якщо він перекинувся і тільки іншими учасниками або офіційними особами змагання для забезпечення звільнення каналу траси. У разі коли дана допомога надана іншими особами – екіпаж знімається зі змагання на розсуд Директора змагання.

17.3. Екіпажу, який надав допомогу іншому екіпажу під час перевертання або для висування ТЗ за канал траси для безпеки змагання, час витрачений на надання даної допомоги нейтралізується після надання клопотання від учасника та рапортів від офіційних осіб змагання. Нейтралізується час витрачений на надання допомоги травмованим особам так само.

17.4. Буксирування ТЗ по каналу траси (в любий бік) дозволяється тільки після закінчення змагань, коли буде оголошено про дозвіл на евакуацію.

17.5. Учасники суворо зобов'язані проводити дозаправку ТЗ при вимкненому запаленні та дозаправка забороняється до вимикання двигуна. У разі порушення – зняття зі змагання.

17.6. За куріння в зоні дозаправки учасника або його механіка екіпаж дискваліфікується зі змагання на 1 рік.

17.7. Дозаправка повинна здійснюватися тільки в заправних зонах, визначених організатором.

17.8. У заправних зонах дозволяється проводити ремонт ТЗ без відкритого вогню та зварки.

17.9. Нейтралізація екіпажу часу, який він вичерпав на дозаправку та ремонт не проводиться.

17.10. Механікам та членам екіпажу рекомендується надягати уніформу з вогнетривкого матеріалу. Механіки та члени екіпажу під час заправки повинні бути одягнені в захисні мотоциклетні окуляри. Заправка при відсутності даних окулярів заборонена. В зоні дозаправки повинні бути вогнегасники екіпажу, який заправляється. Заправка без вогнегасника заборонена.

17.11. За дозаправку ТЗ відповідає тільки учасник. Кількість дозаправок не обмежена. Вимога обов’язкової заправки відсутня.

18. ВИМОГИ БЕЗПЕКИ

18.1. Екіпажі суворо зобов'язані при загрозі життю та здоров'ю собі або іншій людині негайно припинити змагання і прийняти всі можливі дії для попередження інших людей про небезпечну ситуацію, а також оповістити про ситуацію організаторів, дирекцію змагання або ГСК, або маршалів безпеки, або інших офіційних осіб змагання.

18.2. Екіпажі зобов'язані вміти надати першу медичну допомогу в межах необхідних ПДР.

18.3. Учасникам суворо заборонено їздити на ТЗ за межами визначеними організаторами змагання, якщо такі обмеження є. Покарання аж до зняття зі змагання.

18.4. Екіпажі зобов'язані прийняти всі можливі дії для запобігання травмуванню себе та інших осіб.

18.5. Учасники зобов'язані слідувати між бівуаком, передстартової і фінішної зонах суворо за маршрутами вказаними організаторами.

18.6. Максимальна швидкість пересування у бівуаку, передстартової і фінішної зонах не повинна перевищувати 10 км / год. За перевищення швидкості директор змагань має право зняти екіпаж зі змагань.

18.9. У випадку аварії на трасі без постраждалих, які не потребують миттєвої медичної допомоги, будь-який член екіпажу повинен показувати знак «ОК» всім наступним екіпажам.

18.10. Якщо екіпаж залишає свій ТЗ, то він повинен розташовуватися ТЗ за каналом траси так, щоб його могли добре бачити інші проїжджаючі екіпажі та він не перешкоджав би змаганням знаходячись у каналі траси.

18.11. У цьому випадку він повинен негайно сповістити найближчу офіційну особу змагання про залишення свого ТЗ, вказавши місце, причини та умови його залишення.

18.12. У випадку аварії на трасі з потерпілими, що потребують негайної медичної допомоги, повинен бути показаний знак «Потрібна допомога» усім наступним екіпажам.

18.13. Усі наступні екіпажі (що слідують за потерпілим аварію ТЗ) зобов'язані:

18.13.1. У випадку якщо їм був показаний знак «ОК» – проїхати далі по трасі;

18.13.2. У випадку якщо їм був показаний знак «Потрібна допомога» – зупинитися, прийняти міри по негайному наданню допомоги. При наявності засобів зв'язку – повідомити про аварію офіційним особам змагання, якщо це не було зроблено раніше. По необхідності – дочекатися прибуття медичної допомоги.

18.14. За невиконання вимог п. 18.13.2 екіпаж буде знято зі змагання.

18.15. Якщо на трасі з’явилася машина «Safety Car» екіпажам її заборонено обганяти і вони повинні рухатись за нею без зміни позицій в пелотоні. За порушення цієї вимоги екіпаж може буде знятий зі змагання.

18.16. Якщо машина «Safety Car» знаходиться в каналі траси без руху екіпажі повинні припинити рух (повністю зупинитися) не об'їжджаючи її та діяти за командою від офіційних осіб на трасі.

19. ЗАЯВИ, ПРОТЕСТИ ТА АПЕЛЯЦІЇ

19.1. Учасник може подати заяву (письмове звернення учасника) на ім’я Директора змагання з інформацією (описом) фактів порушення регламенту, фактів стосовно безпеки змагань та інших зауважень. Ці заяви приймаються до розгляду ГСК за поданням Директора змагань.

19.2. Будь-який протест повинен бути поданий у відповідності з Правилами ФМСУ.

19.3. Кожен протест повинен подаватися у відповідності до вимог Положення.

19.6. Протести подаються Директору змагання безпосередньо, або через Офіцера по зв’язкам с учасниками. При відсутності Директора змагання протести подаються будь-кому із ГСК.

19.7. Протести подаються:

- проти прийняття заявки – не пізніше 30 хвилин після закінчення передстартового ТЗ,

- проти рішення технічного судді - на протязі 30 хвилин після винесення цього рішення,

- проти помилок або порушень, здійснених на протязі змагання з питань відповідності (невідповідності) ТЗ вимогам або класифікації, встановленій по закінченню змагання – подається на протязі 30 хвилин після публікації попередньої остаточної класифікації результатів змагання.

19.8. Забороняється внесення протестів по рішенням, винесеними суддями лінії старту, суддями фінішу або суддями факту по суті виконання ними своїх службових обов’язків згідно Правил ФМСУ.

19.9. Учасники можуть подавати апеляції відносно прийнятих рішень у відповідності з Правилами ФМСУ.

19.10. Для збереження за собою права на апеляцію учасник зобов’язаний на протязі 30 хвилин після опублікування рішення ГСК письмово повідомити їх про намір подати апеляцію. Подача апеляції здійснюється згідно Положення.

19.11. При поданні апеляції, нагородження проводиться з врахуванням правил встановлених ФМСУ.

20. НАГОРОДИ ТА ПРИЗИ

20.1. Кубками та дипломами нагороджуються екіпажі, які посіли 1, 2, 3 місця у кожному заліковому класі та групі.

20.2. Перелік інших призів може визначатися особисто спонсорами змагань.

20.3. Вручення нагород відбувається згідно програми змагань.

20.4. Присутність усіх спортсменів на нагородженні обов’язкова.

21. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

21.1. Організатор змагання повинен провести урочисте нагородження переможців змагання з участю представників засобів масової інформації, як правило у місцях відкритих для глядачів.

21.2. Обов’язковими атрибутами нагородження переможців та призерів змагання є: наявність у місці проведення нагородження – Державного прапору України, прапору ФМСУ. На місці проведення нагородження повинно бути розміщено зареєстровану емблему ФМСУ розміром не менше 50Х50 см і текст з назвою змагання.

21.3. Час, місце, процедура прибуття для нагородження учасників змагання встановлюється у Регламенті.

21.4. У разі відсутності учасників які посіли призові місця на урочистому нагородженні, Організатор має право не нагороджувати спонсорськими та цінними призами відсутніх учасників.

21.5. Розподіл призового фонду, а також інші положення, які не увійшли у Правила, встановлюються Положення.

21.6. Для затвердження результатів етапу-змагання Чемпіонату Організатор повинен у тижневий строк надіслати всі протоколи, затвердженні рішенням ГСК за підписом Директора змагання та Секретаря змагання до ФМСУ.

21.7. Тільки ФМСУ уповноважена вирішувати будь-які розбіжності, що можуть виникнути при виконанні Правил.

21.8. ФМСУ при необхідності вносить зміни і доповнення до Правил та повідомляє їх у Офіційних бюлетенях ФМСУ.

Похожие статьи