Поделиться Поделиться

Медичне забезпечення змагань

06.02.2017

Положення

Про проведення районних змагань з армспорту.

1.МЕТА І ЗАВДАННЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАННЬ.

Районні змагання з армспорту проводяться з метою:

- підвищення рівня майстерності спортсменів;

- відбору сильніших спортсменів до складу збірної району для участі в обласних змаганнях;

- активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях;

- широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;

- популяризації і подальшого розвитку виду спорту в районі та області.

2. ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

2 Чемпіонат Тиврівського району: 18.02.2017 року в м. Гнівань, в приміщенні розважального комплексу «Максимус» за адресою вул Жовтнева,24. Зважування -10.30, початок змагань-11.00.

3. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ.

Керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється відділом у справах сім`ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації, спільно з районною федерацією армспорту (далі – Федерація). Безпосередньо проведення змагань (залежно від місця проведення) покладається на органи виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту, а також на головного суддю та суддівську колегію, яка сформована Федерацією і затверджена відділом у справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту РДА.

Головний суддя:Міщенко Олександр Володимирович.

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.

До участі в районних змаганнях з армспорту допускаються усі бажаючі спортсмени.

4.1 Чемпіонат району:

Змагання особисто-командні та проводяться у вагових категоріях на ліву та праву руки:

чоловіки: 60, 77, 90 ,90+кг.

жінки: 50,50+кг.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

5 Змагання проводяться згідно з правилами, затвердженими Українською федерацією армспорту та погодженими відділом у справах сім`ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту РДА. Командний залік визначається за більшою сумою очок. У командний залік зараховуються до 2-хрезультатів учасників команди у кожній ваговій категорії.

НАГОРОДЖЕННЯ

Учасники змагань, які посіли I, П, Ш місця у кожній ваговій категорії, нагороджуються грамотами та медалями відділу у справах сім`ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації.

7. УМОВИ ПРИЙОМУ ТА ФІНАНСУВАННЯ.

Всі витрати, пов’язані з організацією та проведенням районних змагань, передбачаються за рахунок коштів відділу у справах сім`ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту РДА, згідно із Єдиним календарним планом спортивних заходів району на 2017 рік, коштів Федерації та інших залучених Федерацією позабюджетних надходжень згідно із затвердженим кошторисом.

Витрати на відрядження учасників змагань та тренерів-представників ( проїзд в обох напрямках, харчування, добові, збереження заробітної плати) несуть організації, що відряджають.

8. БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ. ПІДГОТОВКА СПОРТИВНИХ СПОРУД.

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 „Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”:

- підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;

- контроль за забезпеченням безпеки під час проведення змагань здійснює головний суддя та суддівська колегія

Медичне забезпечення змагань

Медичне забезпечення змагань здійснюється у відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», що затверджено наказом Міністерства охорони здоров'я України від 27.10.2008 № 614.

Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова на змаганнях всіх рівнів.

Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань.

Лікар: Міщенко Олександр Володимирович.

ЦЕ ПОЛОЖЕННЯ Є ОФІЦІЙНИМ ВИКЛИКОМ НА ЗМАГАННЯ

З АРМСПОРТУ У 2017 РОЦІ.

Відділ у справах сім`ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації.

Тиврівська районна федерація «Армспорту»

Похожие статьи