Поделиться Поделиться

Як людина отримує ці енергії?

1. Через особистий контакт з окультистом, цілителем (напр., лоза, маятник в моїх руках не функціонують, але коли візьме мене за руку радіостез – здебільшого, почнуть реагувати! Передавання віщунського духа подібне до зараження інфекцією від хворого).

2. Через читання окультної літератури (якщо людина вірою їй відкриється).

3. Як темне духовне спадкоємство від предків (з 3-4-го покоління).

Що має робити християнин, який попав під вплив віщування чи магії?

За окультні гріхи на душі залишається певне прокляття . Тут залишається духовний зв’язок, якому християнин відкрився. Кожна окультна практика зранює нашого духа, душу і наше тіло. Св. Письмо каже, що внаслідок відвернення від Бога і практикування окультизму приходить затемнення розуму і відкриття на гомосексуальність. Потрібно чинити покаянняза ці гріхи: прийняти позицію Св. Письма щодо окультних гріхів, відректися перед двома свідками духа, який перейшов на мене через конкретну окультну практику, а потім з того висповідатися. І ще дуже важливо прийняти Господа Ісуса за свого Спасителя і Господа , а потім прийми Святого Духа і дозволь, щоб тебе провадив!

1) Зректися хоча б перед двома свідками, конкретно називаючи кожну форму окультизму... Особа клякне, а один з присутніх свідків поставить їй ці запитання:

а) (ім’я), чи відрікаєшся сили темноти, яка перейшла на тебе через (напр.: рейкі і т.д…) і духовного коріння, яке є за цим?

Особа відповідає: “Так. Відрікаюся”;

б) (ім’я), чи перетинаєш силою Ісуса Христа це духовне путо?

Особа відповідає: “Так. Перетинаю”;

Таким чином потрібно перейти усі форми окультизму.

2) Висповідатися з цього гріха проти Першої Божої Заповіді.

3) У випадку духовних проблем попросити досвідчену авторитетну особу про молитву за розв’язання духовного пута (якщо труднощі тривають і після відречення).

4) Спалити всю окультну літературу і предмети, пов’язані з окультизмом. Речі, які не горять (напр., маятник, талісмани і т.п.) знищити (пор. Ді.19,19).

5) Для потерпілого окультизм – постійна пастка. Продовженням вище наведеної терапії має бути залучення до живої християнської спільноти.

Засади:

а)через контакт з людьми, які мають такі “здібності”, на мене переходить духовна інфекція. Наслідки можуть проявлятися аж в годині смерті;

б)якщо хтось з захопленням оспівує мантри, чакри, меридіани, аури, реінкарнацію, східну медитацію, макробіотику, інь-янь, дзен, йогу, карму, енергії, голотропне дихання…, то він не має Христового Духа.. Потрібно бути обережним, щоб не відкритися фальшивій і небезпечній духовності;

в)до гріхів проти Першої Божої Заповіді належать також забобони, пов’язані з народженням дитини, весіллям, похороном, Андрієм, пороблення, відроблення, вуглики (скидання вроків), зливання воску, відвідування ворожок, читання гороскопів і шкідливої літератури, забобони пов’язані з Різдвом, з чорним котом, з порожніми відрами і т.п.;

г)купувати для когось гомеопатичні ліки – гірше, ніж купувати йому наркотики;

д)мученики нехай будуть для нас прикладом в боротьбі проти ідолопоклонства. Вони не вважали дрібницею кинути божкам одне зернятко кадила, щоб цим спасти своє життя, але радше померли за чисте відношення до Бога.

Слова пророка Іллі на Кармелі стосуються і багатьох сьогоднішніх ідолопоклонників “Докіль кульгатимете на обидва боки? Коли Господь є Бог, ходіть за Ним; коли ж це Ваал, ходіть за ним…” (пор.1Цар.18).

Господи, нехай зійде вогонь з неба на Твій люд і настане очищення Твоєї Церкви!

СВІДЧЕННЯ З МОЛИТВИ

■ ХТО БУВ ПЕРЕШКОДОЮ НАВЕРНЕННЯ МАМИ? Моя мама довгий час не хотіла прийняти правду про гріхи окультизму. Особливо захищала т.зв. лічительок, які прикриваються образами і молитвами, а насправді роблять білу магію. В нас із мамою не раз на цьому ґрунті виникали суперечки. Одного дня на молитві я особливо сильно усвідомила: всемогутній Бог, Ісус, є в мені. Мені пригадалися слова зі Св. Письма: «Я – Господь Бог твій, Господь єдиний. Нехай не буде в тебе інших богів, крім Мене…». Так, зараз Бог промовляє до мене це слово: «Я – Бог ревнивий…». І я почала усвідомлювати своїх божків, яким так часто служу: моє его, моє бажання смачних страв, прив’язаність до матеріальних речей… Мене охопив жаль через таку велику несправедливість: я часто погорджую самим Господом через тих своїх «божків» (хоча давно відреклася усіх форм окультизму). І я почала молитися: «Ісусе! Не хочу більше кланятися тим усім божкам! Ти – мій єдиний Бог. Ненавиджу тепер усіх тих ідоліві кидаю їх до Твого святого вогню, нехай згорять!» Після цієї молитви не минуло і пів дня, як Господь усунув і божків у житті моєї мами : вона без спротиву прийняла цілу правду про гріхи окультизму, відреклася їх і покаялася за них. (Марія, 30 р.)

■ ІСУС ВИЗВОЛИВ ВІД СТРАХУ. Мене переслідував один особливий страх. Він несподівано находив, коли я лягала спати, або коли була сама вдома, навіть тоді, коли просто ходила по хаті. Я відганяла його Божим словом з Ів. 28б-29. Я казала Ісусові: «Ніхто не вирве мене з Твоїх рук, я належу Тобі. Ти є сильніший, ніж цей страх.». І тоді Ісус допомагав – страх відходив. Але за деякий час знову і знову повертався. Якось я прочитала в одній добрій духовній книжці про молитву відречення, щоб позбутися страху. Я з вірою помолилась цю молитву, в ім’я Ісуса Христа відреклася цього дивного страху і аж фізично відчула, що мені стало легше. З того часу страх до мене вже не повертався, я отримала справжнє визволення. Дякую Господу Богу, що Він сильніший, ніж будь-який страх, що ніхто не вирвав і не вирве мене з рук мого люблячого Спасителя. (Наталя, 16 р.)

← Предыдущая страница | Следующая страница →