Поделиться Поделиться

Етапний метод досягнення цілі.

Треба провести ціль через усі ступені і швидкість буде вражаючою.

1.крок—ціль повинна бути особистісною , а не змінювати інших.

2. крок — віра повинна бути абсолютною .

Якщо цей рік Ви плануєте заробити 20 тис., то не можна бажати заробити 100 тис. чи 1млн., слід почати із + 50% — «Я зароблю 30 тис. за цей рік». Це буде адекватно сприйматися підсвідомістю, яка дозволить бажанню здійснитися. Тільки так ваші цілі будуть правдоподібними.

Мак Ларен : Цілі повинні бути реальними 50% на 50%.

Чим більше Ви зможете розвинути своє переконання в своїй здатності досягнути цілі,— тим швидше Ви будете до неї рухатися. Цілі змушують нас трудитися, виходити із зони комфорту і використовувати увесь потенціал.

3. крок — Запис цілей . Підхід до запису цілей має бути, як до програмування нашої свідомості. Ціль слід прописати у всіх деталях та подробицях, так як ми бажаємо бачити їх в реальності. «…я бажаю мати великий будинок, із 4 спальнями, вітальнею, столовою, кухнею, гаражем.» Опишіть подвір’я і всі кімнати в деталях,— Щоб ваша свідомість точно зрозуміла чого Ви дійсно бажаєте досягнути. Це самий важливий крок — фіксація на папері працює краще за роки виношування їх в умі.

4.крок — користь від досягнутої цілі . Подумайте, яку вигоду Ви отримаєте від досягнутої цілі. Якщо це гроші, то які зміни відбудуться? Якщо причин досягнення цілі 2, то у Вас є шанс на успіх, якщо їх 5-10, то ваші шанси зростають, а якщо їх 50, то перед Вами неможливо буде встояти,— у Вас з’явиться енергія та сила, Вас неможливо буде зупинити на шляху досягнення цілі. Пам’ятайте, чим більша у Вас вигода від цілі, тим більшим буде Ваше бажання, а разом з цим ваше устремління, віра і впевненість.

5.крок — оцінка ситуації. Проаналізуйте вашу ситуацію, з’ясуйте ваші досягнення, виміряйте ваш статус. Для схуднення виміряйте вашу вагу, для фінансового зростання – ваш сучасний прибуток.

6.крок— крайній строк. Виберіть крайній термін до досягнення цілі, останній день, до якого ціль уже буде досягнуто. Ваші цілі повинні бути чітко окресленими та легко вимірюваними так, щоб Ви могли оцінити на скільки наблизилися до бажаного результату, чи скільки кроків Вам ще залишилося пройти. Ерл Найнтінгейл : Щастя – це рух до чогось важливого для нас, прогресивне досягнення бажаної цілі . Сила мотивації працює на нас коли є початок, середина і кінець.

7.крок — перешкоди.З’ясуйте, які перешкоди Вам слід подолати на шляху до цілі. З'ясуйте найскладніші з них та запишіть їх на папері. Ми прийшли до висновку, що коли скласти список усіх перешкод, то Ви зробите відкриття, що тільки 2 чи 3 з них дійсно значимі.

8.крок – необхідні знання. З’ясуйте, які знання Вам необхідні, для досягнення цілі. Сьогодні досягнення у будь-якій сфері вимагає отримання інформації, чи поговорити з спеціалістами, чи прочитати книгу, чи скористатися мережею інтер нет. Отже, з’ясуйте, що Вам треба знати, щоб правильно рухатися до цілі та досягнути її.

9.крок – бажане оточення . Подумайте, допомога яких людей, якого оточення Вам необхідна. Цей крок пов’язаний із трьома законами.

I. Закон : Що посієш, те і пожнеш. Те, що ми маємо – це те, що ми посіяли вчора, а те що ми сіємо сьогодні, — ми пожнемо взавтра. Отже, чим більше ми сіємо, — тим більший буде урожай.

II. Закон Компенсації.Будь-яка дія завжди викликає рівний по силі результат. Коли нам хтось допомагає, слід подумати, чим ми можемо віддячити, чим допомогти. Що ми можемо зробити, щоб по закону компенсації отримати те, чого ми бажаємо.

III. Закон Послуги. Для завоювання успіху, слави та грошей, нам слід надавати послуги, допомагати людям, які знаходяться навколо нас. Люди, які досягнули успіху завжди діяли по закону надкомпенсації, думали про способи, як допомогти іншим людям. Вони наперед вирішили пройти більшу відстань, дати людям більше, ніж можуть отримати натомість. У книзі Пітерса та Вотермана розповідається про 42 успішних американських компанії, які цілеспрямовано орієнтувалися на задоволення найвибагливіших потреб клієнта, діяли незважаючи на витрачені зусилля та гроші. Отже, віддавати може бути приємніше, ніж отримувати… Секрет успіху : в готовності зробити більше і краще.

10.крок – план досягнення . Складіть план попередніх кроків. Складіть детальний план з урахуванням вчинків та рішень, в порядку їх тривалості та пріоритетності. Переписуйте та коригуйте свій план, так як план не буває ідеальним з першого разу, – для швидкого та стрімкого руху вперед.

11.крок – уявний образ досягнутої цілі. Тепер час створити у своїй свідомості чітку та яскраву картинку досягнутої цілі. Уявіть, що Ви уже досягнули бажаного результату і утримуйте цей образ у Вашій свідомості. Кожен раз у вільний час прокручуйте цю картину успіху, любуйтеся образом уже досягнутого результату в будь-який зручний момент. Чим більше ми про Ціль думаємо, чим чіткішим стає образ, тим швидше він стане реальністю.

12.крок—пообіцяйте собі не здаватися. П ідкріпіть свій план рішучістю та завзятістю. Навіть самий досконалий план не буде працювати, якщо не будемо працювати ми. Кожен, хто йшов до успіху зустрічав перешкоди, терпів невдачі та страждання. Невідомий хоча б один герой, чий шлях був би простим і легким, але переможці завжди підіймалися і йшли далі, знаючи, що все ж попадуть в ціль, якщо не зупиняться. Ваша завзятість – це міра вашої віри в себе. На скільки Ви проявляєте завзятість, на стільки Ви впевнені у собі та своїх здібностях. Можна зробити висновок про нашу віру в себе по тому, як ми підіймаємося і продовжуємо йти після падіння. Тобто, якщо ми можемо піднятися після кожного падіння, то нас ніхто і ніщо не може зупинити.

6 характеристик успішних людей.

Після визначення цілі, слід раціонально використовувати час для досягнення цієї цілі та успіху взагалі. Успішні люди завжди ефективно використовують час, а невдахи розкидаються часом. У більшості підручників, які навчають ефективно використовувати час завжди робиться акцент на таких факторах успіху…

1. Вміння коротко і ясно поставити ціль. Ціль будь-яку з тих, які ми ставимо. Коли ціль розмита — то час витрачається даремно. Працівники часто витрачають час на успішне виконання непотрібних завдань.

2. Вміння чітко та детально скласти план досягнення будь-якої цілі.Наприклад, для побудови будинку треба план, без плану майстер не візьметься за будівництво. План вчинків та рішень по досягненню цілі з їх тривалістю та пріоритетністю.

3. До початку роботи складіть Список справ на день, на тиждень.Всі хто планує свій час мають список справ. Скласти список завдань на день необхідно для того, щоб виконувати не термінові справи, а важливі . Від неважливих слід відмовитися. Увечері перед сном слід складати план на день, а у вихідні,— план на тиждень. Навчіть себе записувати кожне завдання перед його виконанням.

Переваги від виконання плану.

Ви будете почувати себе зібраними, і відповідно більше зробите. В кінці дня, коли Ви зробите основне, що відмітили,— Ви відчуєте неймовірне задоволення. Ви відчуєте себе на вершині світу,— так як контролюєте своє життя. Без плану Ви будете займатися фігнею і в кінці дня з’явиться відчуття, що день пройшов даремно. Це буде стрес та дискомфорт, при усвідомленні, що Ви ні на крок не наблизилися до своєї цілі, що все чим Ви займалися не мало значення. Таким чином, якщо Ви ще не складаєте план дня,— то спробуйте і Ви побачите, що в перший же день ваша ефективність зросте на 25% по меншій мірі. А в кінці дня перечитайте список і перенесіть не виконані справи в новий список. Поганий сон часто є наслідком тривожності, через даремно потрачений час протягом дня. Отже, коли Ви складете план і запам’ятаєте основне, Ви відчуєте спокій і задоволення і будете спати цілу ніч як дитя.

4. Визначте пріоритети на основі правила Парето. Парето : 80 до 20 Відповідно до правила 80% значимості усіх справ міститься у 20% справ. Іншими словами, якщо Вам треба виконати 10 справ, то 80% значимості усіх справ буде міститися у 2 справах. Завжди застосовуйте це правило і пам’ятайте, що в 20% від того,що Ви робите міститься 80% значимості усіх ваших справ. Отже, завжди визначайте пріоритети і з користю використовуйте час. Завжди ставте запитання А як я можу найефективніше використати час у дану хвилину, зараз ? Робіть тільки найцінніше, усе інше буде пустою тратою часу. Успішні люди знають, що для усього ніколи не вистачить часу, але його завжди вистачить на виконання найважливіших справ. Для розстановки пріоритетів Можна використати запитання «а що б я у першу чергу зробив, якщо б мене викликали у відрядження?», слід ставити це ? кілька разів.

5. 100% концентрація. Ц я характеристика успішної людини передбачає 100% концентрацію на виконанні поставленої задачі до повного її виконання. Пітер Драхт розповідає, що успішні керівники завжди концентруються на виконанні 1 завдання за один раз, доки справа повністю не завершена. Неуспішні люди часто беруться за виконання пріоритетного завдання, але відкладають його на потім. У книзі Маккензі — «Пастка часу» підкреслюється, що … Отже, якщо ми відповідально підходимо до вирішення справ, то з метою ефективного використання часу — слід доводити справу до кінця , не відволікатися, не розслаблятися, не брати тяжкого в руки та дурного в голову, — і тоді Ви з’ясуєте що виконали дуже багато, що за один день Ви виконали більше ніж інші люди за тиждень.

6. Почуття невідкладності.Розвиваючи почуття невідкладності, ми пригнічуємо бажання відкласти справу на потім. Коли з’являється важлива справа її слід робити негайно, а не відкладати на потім. Відкладання на потім — це викрадач часу. Якщо Ви бажаєте сформувати почуття невідкладності — поспілкуйтеся із адвокатами, юристами, суддями. Отже, спонукайте себе до дій, переконуйте себе у необхідності виконати завдання зараз, що це терміново. Адже менше 2% людей виконують справу відразу, як вона з’являється, а інші відкладають на потім, навіть, якщо вона є легкою. Згідно досліджень, що б виграти в умовах жорсткої конкуренції, — слід розвинути у собі швидкий темп та почуття невідкладності, що є важливішим за інтелект та освіту.

Якщо Ви хочете виділитися та досягнути успіху — то ніколи не відкладайте доручення, а виконуйте негайно. Скажіть собі Я виконаю це зараз, — тоді у Вас з’явиться відповідальність. Директори підприємств, начальство чи просто клієнти іноді просять виконати якесь завдання негайно, і вони завжди знаходять людину, яка може виконати це негайно, швидко і якісно, — і як правило готові за це заплатити більше.

Якщо б була можливість закласти в дитину чи в дорослого якусь одну рису для досягнення Успіху, то це була б здатність концентруватися на одній справі та виконувати її негайно, не відволікаючись і не відкладаючи її на потім. Відкладання на потім — це викрадач часу.

Отже,якщо Ви будете ефективно використовувати час, правильно ставити цілі та досягати їх, — Ви будете рухатися на вершину успіху стрімкіше ніж будь-коли…

← Предыдущая страница | Следующая страница →