Поделиться Поделиться

Пам’ятайте, що ступінь почуття, яке Ви вкладаєте у ваше твердження і вашу картину визначає ступінь готовності вашої підсвідомості діяти в напрямку втілення бажаного в дійсність.

Перед тим, як почати розмову про програмування мислення давайте узагальнимо 4 прийоми зміни особистості шляхом наповнення нашої підсвідомості новими ідеями, думками, образами та закладанням цілей на рівень нашої підсвідомості.

1. Прийом — письмове програмування . Письмове програмування полягає в тому, що ми повинні уявити свої цілі в письмовому вигляді і виразити їх дуже точними словами і переписувати їх як найчастіше. Кожен раз, коли ми описуємо свої цілі, вони усе глибше осідають у нашій підсвідомості, яка почне працювати, щоб втілити їх в життя. Найкращий час, щоб записати свої думки це рано вранці. Сядьте і на протязі 2-3 хв. перепишіть свою ціль і починайте день таким чином. Цей прийом закладає ідею у вашу свідомість і Ви стаєте готовим використати будь-яку можливість, яка наблизить Вас до заповітної цілі.Вам необхідно сісти і записати вашу ціль в першій особі і в теперішньому часі, ніби ціль Ви уже досягнули. У мене є, я заробляю, я досягаю. Як тільки Ви написали свою ціль, закрийте очі і уявіть як приємно бачити досягнутий результат, яке задоволення Ви від цього отримуєте. Намалюйте в свідомості чітку картину себе, яким Ви хочете стати. Другий спосіб застосування письмового програмування – змінити свою звичку поведінки на увесь день, уявивши сприятливе закінчення усіх подій і уявивши як Ви будете себе поводити і що при цьому будете почувати. Чітко сформулюйте це словами. «Я цілком впевнено поводжу себе на зустрічі», потім закрийте очі і уявіть як Ви впевнено поводитеся на тому самому засіданні. Цей прийом письмового програмування, якщо його використовувати кожен ранок, приведе Вас до цілі швидше, ніж будь-який інший метод, з якими я працював за багато років досліджень.

2. Прийом програмування мислення – це Швидке програмування . Він використовується перед будь-якою важливою одноразовою подією. Наприклад, топ менеджери з продажів, керівники, шоумени, художники, оратори постійно використовують цей метод. Він полягає в наступному. Безпосередньо перед важливою подією, де Ви хочете проявити себе певним чином і досягнути певного результату вдихніть, видихніть, розслабтесь, переконайте себе в успішному закінченні події. Наприклад, Вам необхідно уявити презентацію товару вигідному, потенційному клієнту. Вдихніть, видихніть, розслабтесь, закрийте очі і скажіть собі : ця презентація має грандіозний успіх, це презентація на відмінно . В міру того, як Ви це повторюєте уявіть, що презентація проходить успішно, клієнт зацікавлений, Ви поводите себе впевнено, контролюєте ситуацію. Уявіть ідеальний результат презентації. Топ менеджери з продажів, які мені відомі, які заробляють до 500 тис. доларів в рік, незважаючи на жорстку конкуренцію. Вони використовують цей прийом перед кожною презентацією, переговорами, зустрічами, засіданнями. Ви теж можете користуватися цим прийомом, коли збираєтеся поговорити з роботодавцем про підвищення зарплати, коли ідете на зустріч із клієнтом чи потенційним клієнтом, перед суспільним заходом, перед будь-якою подією просто чітко уявіть себе в цій ситуації впевненого, спокійного, який контролює ситуацію. Ви переконаєтеся, що дійсно і ситуація буде повним і точним відображенням цієї картини, попередньо створеної у вашій уяві. Це називають розумовою репетицією , це одна із найважливіших здібностей, завдяки яким Ви зможете рухатися у напрямку розвитку у себе ідеальних якостей ідеальної особистості. Це здібність бачити позитивною усю ситуацію від початку до кінця перед тим, як вона відбудеться. Потім підсвідомість підбере для Вас думки, ідеї, слова, дії, емоції, які узгоджуються із образом у вашій свідомості.

3. Прийом програмування — спортивний прийом . Це один із проривів у використанні аутогенного створення умов в спорті. Він примушує спортсменів прокрутити картину тренувань у своїй свідомості.Провідні гравці у гольф, фігуристи, кращі команди, олімпійські чемпіони використовують цей прийом і постійно уявляють як вони готуються і тренуються до того, як вони вийдуть на поле змагань. Ми можемо діяти наступним чином. По-перше ми знаємо, що можемо напрацювати здібність прописавши у свідомість необхідну модель поведінки і реакцію на те, що відбувається.Як і в спорті нам необхідно спочатку зрозуміти, що є успіхом, тобто уявити картину ідеального стрибку. Другий крок – слід присісти чи прилягти, розслабитися і уявити як ми чудово виконуємо завдання, приділяючи час кожній деталі. Всі дії, увесь виступ повинен бути бездоганним. Один лижник, який відвідував мій курс поділився своїм досвідом – він уявляв як встає і підходить до фінішу у підніжжі гори. Він знає, що може добре проїхати по всьому схилу, якщо втілить цю думку в дійсність. Інші люди використовують цей прийом, щоб збільшити свою швидкість, довжину стрибка, щоб показати найкращий виступ на хокейному полі, на тенісному майданчику, на полі для гольфу. Спорт – це чудова можливість навчати дітей та молоде покоління прийомам розумового тренування і навиків уяви повної картини своїх успішних виступів.Від початку і до кінця перед тим, як вони почнуть виконувати дії.

4. Прийом – прийом стандартного програмування . Ми використовуємо його, щоб напрацювати нові моделі поведінки, мислення і досягнути цілей.Необхідно просто записати свої цілі в теперішньому часі, від першої особи на картці чи листі паперу, потім необхідно присісти, зробити декілька глибоких вдихів і видихів, дозволивши своїй свідомості повністю розслабитися. Потім читаючи ціль, написану на картці і повторюючи її від 3 до 5 разів : я заробляю стільки то…, я заробляю стільки то… чи моя вага така то…, моя вага така то… — закрити очі і уявити, що все відбувається точно так, як ми про це говоримо. Уявіть як ви задоволені результатом.Створіть у свідомості картину, яка викличе у Вас позитивну реакцію і пам’ятайте, що ступінь почуття, яке Ви вкладаєте у ваше твердження і вашу картину визначає ступінь готовності нашої підсвідомості діяти в напрямку втілення бажаного в дійсність.Ці прийоми дуже ефективні. Прийом швидкого твердження, прийом стандартного твердження, прийом спортивного твердження і, звичайно прийом письмового твердження. Навіть, якщо Ви будете використовувати один прийом, Ви прискорите своє наближення до цілі. Використання прийомів в комплексі приведе Вас до швидкого перепрограмування свідомості. А так, як ми поводимо себе відповідно до програми нашої свідомості – то, чим швидше ця програма буде виправлена, тим коротшим буде наш шлях до бажаної цілі.

Цілі та їх досягнення.

Е. Берн: Сексуальне кохання – це пристрасне відношення між людьми по типу Дитина – Дитина, яке включає орієнтацію на щастя і благополуччя. Кохання – це стосунки, які включають повагу, захоплення, включення, дружбу, близькість з орієнтацією на грацію і красу.

Чотири характеристики успішних людей:

1. Задоволеність собою(сприймання себе як цінності).

2. Відповідальність за себе та свої вчинки .

3. Само-програмування на відповідність ідеалу .

4. Вміння поставити ціль коротко і ясно .

Дослідники в Гарварді : Корнелл, Мак Ларен, Месвел : «Успіху без цілі не буває». Людина може хаотично жити або цілеспрямовано йти до успіху, вибираючи тривожність або енергію.

Менше 3 % людей мають цілі,— менше 1% людей записують цілі. Підсвідомість таких людей організовує психічну енергію на досягнення успіху. В них є манія поставити ціль і досягнути її.

Чарлі Джонс вважає : «При виключеному механізмі успіху, механізм неуспіху включається сам», таким чином Ціль приводить в дію механізм успіху…

Латтерман : «Успішні люди мають високу чіткість і твердість цілі і само обов’язок її досягнути».

«— Містер Хант, яку пораду Ви можете дати людям, для успіху у фінансовій сфері? — Досягнути успіху дуже легко, тут є 2 речі: з'ясуйте, чого точно Ви бажаєте досягнути і вирішіть, яку ціну Ви заплатите за те, що досягнете саму бажану ціль. Потім прийміть рішення заплатити цю ціну і пожертвуйте чимось. Ось і все!»

Що заважає ставити цілі:

1. Люди не розуміють важливості цілей(приклад про соц. допомогу).

2. Люди не знають, як це робити . Найцінніше для дітей — це стимулювання їх до постановки цілей.

3. Страх бути не прийнятим. (люди бояться, що їм скажуть — ти цього не досягнеш, а тільки даремно витратиш час і гроші, сили. — у тебе нічого не вийде, чи тупо думати, що ти досягнеш більшого ніж інші люди). В такому випадку тримайте свої цілі в секреті.

4. Страх перед невдачею . Це найбільший бар’єр перед успіхом. (люди не знають, що невдача - це важливий компонент успіху. Ми повинні бути готовими до ризику і невдачі, і з часом досягнемо вершин).

Томас Едісон : Позаду успішних людей лежали їх нищівні поразки .

Томас Едісон винайшов та запатентував 1097 (1093)приладів та провів 5 000 невдалих експериментів. Ось його цитата :

— це не невдачі, а я відкрив 5 000 шляхів по яких мій план не здійснився, тому я на 5 000 кроків наблизився до свого Успіху, і взагалі Ви поняття не маєте як влаштований цей світ.

Наш успіх, — це плата за відмову від комфорту. На життя слід дивитися як на гру в бейсбол, по закону середніх величин ми колись усе одно відіб’ємо м’яч, і якщо не випустимо битку з рук, то доб’ємося успіху.

Слід враховувати, що ми не можемо контролювати зміни ,— слід бути уважним. Навіть якщо Ви їдете по самій тихій вулиці, на самому надійному авто, — все одно не слід відпускати руль.

← Предыдущая страница | Следующая страница →