Поделиться Поделиться

Завдання 2. Творча письмова робота

Мета:визначити рівень психолого-педагогічної культури та творчого мислення учнів.

Інструкція для учасників: написати твір за однією із запропонованих тем.

1. Хто Я є.

2. Мрія вчителя.

Завдання 3. Психолого-педагогічні задачі

Мета:Визначити рівень психолого-педагогічної культури учнів.

Інструкція для учасників:Серед запропонованих варіантів оберіть та обґрунтуйте той, що є найбільш ефективним вирішенням даної психолого-педагогічної ситуації.

Ситуація

У класі є дитина – «слабак», як називають його однокласники, які не минають можливості познущатися над фізично та психологічно слабким хлопцем. Як вчителю допомогти такій дитині?

а) у такій ситуації допомогти може тільки професіонал – психолог;

б) таку слабку дитину необхідно захищати від сильних та злих, а останнім не давати спуску;

в) необхідно знайти хоча б одну сильну сторону такої дитини і саме з цієї сторони представити її дітям;

г) перетворити «слабака» у сильного навряд чи можливо, то чи не краще пояснити дітям, що його, слабкого та безпорадного, необхідно любити та захищати.


Завдання 2. Творча письмова робота - Инвестирование - 1 Завдання 2. Творча письмова робота - Инвестирование - 2

Завдання 2. Творча письмова робота - Инвестирование - 3

Завдання 2. Творча письмова робота - Инвестирование - 4


Список учнів – переможців,

Список учнів – переможців

ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З педагогіки та психології

У Сумській області

№ з/п Прізвище,ім’я по батькові Назва закладу освіти К-сть балів Місце
1. Козюбіна Валерія Андріївна Глухівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів ім. М.І. Жужоми Сумської обласної ради І
2. Сударєва Анастасія Дмитрівна Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка м. Суми ІІ
3. Кравцев Анатолій Олександрович Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка м. Суми ІІ
4. Вовненко Юлія Володимирівна Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. П.І. Калнишевського Роменської міської ради ІІ
5. Моісеєнко Юлія Миколаївна Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Шосткинської міської ради ІІ
6. Карпенко Наталія Анатоліївна Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Конотопської міської ради ІІІ
7. Кулішова Аліна Віталіївна Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9 Конотопської міської ради ІІІ
8. Горбач Ганна Ігорівна Самотоївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради ІІІ
9. Пивоварова Марина Василівна Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глухівської районної ради т ІІІ
10. Курило Юлія Сергіївна Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка м. Суми   ІІІ
11. Влізько Альона Юріївна Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської районної ради ІІІ
12. Кужель Олена Миколаївна Охтирська гімназія Охтирської міської ради ІІІ
13. Шокало Вікторія Олександрівна Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради ІІІ
14. Коваль Наталія Олександрівна Дубов’язівський навчально-виховний комплекс «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради ІІІ
← Предыдущая страница | Следующая страница →