Поделиться Поделиться

Шизофренія –це вам не параноя ,вони різняться як «нервно курящий в сторонке Гоголь» з подерев’янським Гамлєтом,тому що всього навсього -це з різних опер!

жжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж

«Гоголь може стати моголем-Гоголь в трансі!»- із майбутніх «дисертацій» пацієнтів обітованної палати «великого українського поета Чехова» №6- Франі з калабані і пацаватого Ізі,котрим як і Т.Возняку з Ожиївським, Гузаром та Кендзьором сняться кагебісти .Ну тут діагноз,самі розумієте ,«АДІН НА ВСЕХ»- манія переслідування,а це,як відомо,-ПАРАНОЯ!

жжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж

==============================================================================

Читайте у статті як псевдорозслідувачі переживають за яничару!

Цитата:«Пасічник поставив у вкрай незручне становище Президента Януковича.» -от звідки ноги ростуть!Помітьте,то «воно» переймається іміджем «золотопарашнобатонника»,а то приписує,придуману ж ними статтю ніби Слюсарчука,котра потрапила в редакцію «Експреса» ,за їх же твердженнями , НЕ ВІДОМИМИ ШЛЯХАМИ,Слюсарчуку.І в цій статті

(((( https://www.facebook.com/notes/674860659272426/ «…цей текст через редакційні канали потрапив до редакції газети "Експрес".Газета, через свої "особливі" стосунки з "доктором Пі" зрозуміло, не мала наміру публікувати його одкровення, але текст поширився через соціальні мережі.» «Слюсарчук активно цікавиться подіями в країні і виробив певні рекомендації для Януковича, як вберегтися від катастрофічного погіршення здоров’я у нього та членів президентської родини в умовах, коли величезна кількість людей бажає президенту чогось поганого. ))))

ніби Слюсарчук дає рекомендації тому,кого за їх ранішою версією,професор В.В. Пасічник поставив у вкрай незручне становище. Щось не клеїться! І скажу всім –ніколи не приклеїться,бо хвороба параноя не дасть Франі і Ізі чітко сформулювати будь-що!

http://www.volfoto.inf.ua/pagesi/istomist/statti/2011rik/dm111124/t111126/tajemni/tajemni.htm

======================================================================================================================================

Почитайте,що понаписували горе-журналюги ! Назвати їх навіть «вони» не можливо,тому буду називати-«воно»!

Отож,воно,Світлана Мартинець та Ігор Починок

=================================================================================

(http://ruporzt.com.ua/oglyad_presi/48801-grosh-hazyayina-ekspresu-komu-potrbno-rozpravitisya-z-svobodoyu.html

Львівські журналісти звинуватили газету «Експрес» у спекуляції статусом засобу масової інформації. «Телекритика»14.03.2013 http://www.telekritika.ua/drukovani-zmi-region/2013-03-14/79972

«В головного героя … є одна манера – брехати завжди і всім.»)

=================================================================================

,так виглядає,що з’їзджали з глузду разом ,можливо,що і вживали якісь наркотичні засоби або і разом брали «бабло» за псевдорозслідування. Ще раз наголошую на тому,що це-псевдорозслідування,де обливається брудом в нахабній формі всі і все,що стосується Слюсарчука і головне,що без доказів ,лише одні емоційні волання! Таких бздурів

==============================================================================

(в статье не указана позиция журналистов о грозившей им опасности. С уважением --Юрий 19:57, 16 ноября 2011 (UTC)

Да, спасибо... Это ещё точнее. И о "грозившей опасности" обязательно надо упомянуть, как и об изменении внешности и пересадке на 5 разных машин. Как по мне, это тянет на хороший детективный сюжет из мыльной драмы, но никак не на серьёзную официальную информацию... Sapienti sat ;) -- Nazar 20:00, 16 ноября 2011 (UTC)»

ru.wikipedia.org/wiki/Обсуждение:Слюсарчук,_Андрей_Тихонович)

===============================================================================

,абсолютно не логічних,відірваних від фактів ніколи не читала і ,думаю,ви також,бо все ж таки журналісти інших видань поважають себе і дотримуються журналістської етики,бо вони не письменники і не поети ,щоб вигадувати сюжети ,і це є аксіомою !

Наприклад,звідки їм,цій «Франі з калабані» і «пацаватому Ізі», відомо,що “суперпам'ять Доктора Пі”є міфом і що саме міф про це вигадав професор політехніки-ПАСІЧНИК В.В.-де докази? Де докази того,що члени експертної комісії, яка зафіксувала рекорд України із запам'ятовування числа пі,не були присутні? Де їх імена? Та нема ,ніколи не було і не буде,бо все це буйним цвітом розцвіло тільки в головах експресівців.

================================================================================

(«Экспертную комиссию, как признался Игорь Пидчибий, Слюсарчук формировал сам». «…в комиссии было человек 10, плюс журналисты. Многовато, если со всеми договариваться как с соучастниками. А люди видные в научной сфере..»

-- Nazar 00:04, 16 ноября 2011 (UTC)

« интервью Игоря Подчибия Комсомольской правде (по теме фиксации рекорда запоминания числа Пи):

- Подозрения были и у меня, - признался "Комсомолке" руководитель проекта "Книга рекордов Украины" Игорь Пидчибий. – Но обмана я не увидел. Во время установления рекорда работала экспертная комиссия, предварительно он прошел несколько тестов в высшей квалификационной комиссии. Перед фиксацией рекорда Слюсарчука обследовали металлоискателями, в зале было включено мощное оборудование, которое глушило любые сигналы. К тому же сам Слюсарчук был раздет, что называется, до трусов. Ни я, ни все другие, кто находился на фиксации рекорда, обмана не видели.»

ru.wikipedia.org/wiki/Обсуждение:Слюсарчук,_Андрей_Тихонович)

==============================================================================

Але воно не думало про плоди,а вони будуть відповідно до квіточок і ,самі розумієте,-не маленькі ,навіть у вигляді позовів до суду за наклеп не тільки професора Пасічника,службовців,а й від українського виробника засобів захисту від передачі до навушників будь-якої інформації-Олександра Шпіта.

===================================================================================================

( «Автор взяла інтервю в директора підприємства , яке забезпечувало захист глядацького залу від посторонніх сигналів - Олександра Шпіта .Його підприємство розробляє і виготовляє 90% всієї техніки власне для такого типу захисту .

По його словах він гарантує повну неможливість передачі якоїсь інформації Слюсарчуку . Вайфай , блютуз , інфрачервоне , лазерне випромінювання було повністю блоковане . Не було жодного постороннього сигналу в залі . )

=====================================================================================================

А це воно про професора В.В.Пасічника звело наклеп.Це при тому,що жодного інтерв’ю з ним не наведено як і з виробником засобів захисту Олександром Шпітом.

«Саме він використовуватиме імена і регалії відомих людей — “членів комісії”, ===============================================================================

← Предыдущая страница | Следующая страница →