Поделиться Поделиться

Які ніколи на встановленні рекорду не були

http://www.volfoto.inf.ua/pagesi/istomist/statti/2011rik/dm111124/t111126/tajemni/tajemni.htm

( Знайомтеся, ось він — газетний гербарій покровителів, таємних і очевидних.

Які ніколи на встановленні рекорду не були - Инвестирование - 1 ПАСІЧНИК В.В. “ХРЕЩЕНИЙ БАТЬКО”

Саме він стане автором міфу про “суперпам'ять Доктора Пі”. Саме він особисто організовуватиме “експертну комісію”, яка має зафіксувати “рекорд України із запам'ятовування числа пі”. Саме він використовуватиме імена і регалії відомих людей — “членів комісії”, які ніколи на встановленні рекорду не були. Пасічник використовуватиме своїх колег “утемну”, як діють закоренілі “зеки”.

Ми вже встановили, що цей рекорд сфальшували. Сфальшували також і протокол експертної комісії. Про це і заявили відразу два відомі професори, які зрозуміли, що стали заручниками брудної гри Пасічника. Шкода, що це трапиться лише через п'ять років після події. Шкода. Бо цей псевдорекорд, організований Пасічником, стане трампліном для псевдопрофесора у його кар'єрному рості, він стане димовою завісою, яка допоможе “петеушникові” Слюсарчуку сягнути кульмінації своєї хворобливої уяви — взяти у руки скальпель і за операційним столом убити трирічного Данилка, син священика.

Пасічник згодом скромно назве Слюсарчука “об'єктом” своїх досліджень.

Під час перерви у роботі комісії журналістської етики, де за заявою Слюсарчука “судитимуть” журналіста газети “2000” Романа Барашева, який поставив під сумнів геніальність “професора”, Пасічник розповість екс-народному депутатові історію про те, як Слюсарчук “врятував від епілепсії його доньку”. При перевірці це теж виявиться абсолютною брехнею. Але ми би хотіли, щоби діти Пасічника нині знали, на що здатен їх батько.

Пасічник досі переконує журналістів, що Слюсарчук “працює радником першого віце-прем'єра Клюєва”. Ми документально встановили: це теж неправда.

Пасічник лобіював створення Інституту мозку, вочевидь, маючи на меті отримати доступ до бюджетних коштів через свого ставленика Слюсарчука. А можливо, під прикриттям кафедри, яка відіграє не останню роль для української держави і свого часу досліджувала стратегічні військові теми, керувався не тільки такими інтересами. Але це мають досліджувати не журналісти, а СБУ.

Пасічник зі Слюсарчуком презентували програму “Крок за горизонт”. Її мета — ввести в оману багатих людей й залучати кошти начебто на підтримку фіктивних “наукових розробок”.

Пасічник забезпечив працевлаштування бездипломного “петеушника” у Львівській політехніці на посаду “професора”. Зробив це, користуючись тим, що свого часу взяв на роботу сина ректора Бобало.

Пасічник поставив у вкрай незручне становище Президента Януковича. Адже саме кафедра, яку він очолює, готувала подання, що стало основою для нагородження держпремією бездипломного афериста.

Пасічник — це цинічна та аморальна людина. Ми готові зустрітися з ним у суді і довести кожне слово, написане у цьому розділі.

Які ніколи на встановленні рекорду не були - Инвестирование - 2 Єдиний Нікольський не подасть до суду,бо тамтого року помер від рака.

НІКОЛЬСЬКИЙ ЮРІЙ. “КЕГЕБІСТ”

Професор, доктор технічних наук, кандидат фізико-математичних наук.

“Права рука” Пасічника. У студентських колах має прізвисько “кегебіст”.

“Друг” Слюсарчука — за особистим твердженням самого шахрая.

Нікольський організовував технічну сторону афер. Забезпечував шоу. Наприклад, фокус під назвою “Слюсарчук перемагає шахову програму “Рибка”. Там Нікольський на сцені, як Слюсарчук №2. Нікольський, популяризуючи шахрая та прикриваючись своїми регаліями, допомагав останньому вводити в оману людей.

Після виходу інтерв'ю з шахістом Юрієм Гнипом, який чітко розповідає про те, як Слюсарчук і Нікольський дурили країну, що опублікувала наша газета, він телефонував панові Гнипу й обіцяв “розібратися”.

http://www.volfoto.inf.ua/pagesi/istomist/statti/2011rik/dm111124/t111126/tajemni/tajemni.htm )

← Предыдущая страница | Следующая страница →