Поделиться Поделиться

Календарі

Дуже старий рекламний засіб, популярний в усьому світі. Деякі відомі календарі стали об'єктом зацікавлення колекціонерів, а декотрі колекції рекламних календарів, наприклад компанії "Шреллі" (Pirelli), навіть виставляються на аукціонах. Знаменний факт: кілька років через те "Шреллі" відмовилася від використання своїх славетних календарів, проте невдовзі випустила нову серію. Мабуть, люди за ними скучили! Календар створює позитивний образ компанії, тобто належить до сфери зв'язків з громадськістю і водночас є цінним рекламним засобом постійної присутності. Таким чином, його дозволяється використовувати в обох цих видах діяльності. Людина зберігає календар протягом цілого року, вішає на помітному місці і постійно звертається до нього.

Деякі рекламодавці можуть випускати свої індивідуальні календарі, а інші використовують вже готові календарі, на яких вони лише друкують свою назву та реквізити. Такі компанії, як "Бемроуз" (Bemrose), "Евершед" (Evershed) та "Кей енд Джі Локвуд" (K&J Lockwood), пропонують чудовий дизайн, котрий вони змінюють щороку. Календарі компанії "Евершед" було відмічено міжнародними нагородами. Календар може мати такі форми:

1. Календар а картинками. Мабуть, даний тип є найпопулярнішим. Такий календар може мати одну, шість чи дванадцять сторінок з відповідною кількістю картинок. Залежно від того, що рекламує календар, він може містити фотографії гарних дівчат чи пейзажів, ілюстрації картин чи кадри з мультфільмів. Для використання календаря в міжнародному масштабі назви місяців можуть бути надруковані кількома мовами.

2. Відривний календар. Даний календар складається зі сторінок, які щодня відриваються.

3. "Цифровий календар". Це календар, котрий інколи виконує також функцію годинника і, як правило, є електричним чи електронним, може справляти враження сучасної і зручної техніки.

4. Сувій. Один аркуш, котрий містить усі дати року і котрий вішають на стіну вертикально, розгортаючи наче сувій.

5. Квартальний календар. У цьому разі маємо дуже розумну ідею, адже квартальний календар дозволяється видавати у відповідні пори року, уникаючи таким чином конкуренції з боку традиційних календарів, які продаються на Різдво. За даними компанії "Бемроуз", протягом 90-х років календарі з фотографіями диких тварин були популярніші за календарі з дівчатами, популярність яких впала на 20 відсотків. Також популярністю користуються календарі з екологічною чи доброчинною тематикою.

Компакт-диски, CD-ROM, аудіо- та відеокасети

Дані засоби використовують дедалі активніше, особливо з розповсюдженням програвачів компакт-дисків, комп'ютерів, касетних магнітофонів та відеомагнітофонів. їх дозволяється використовувати для поширення безплатних зразків продукції, як це роблять "Рідерс Дайджест" (Reader's Digest) та "Лінгафон" (Linguaphone), чи так, як це робить компанія "Рекорд Токенз" (Record Tokens), яка до рекламних касет додає звичайну аудіокасету. Аудіо- та відеокасети і компакт-диски можуть згадуватися в рекламних оголошеннях у пресі.

Рекламні торбинки та пластикові пакети

Обидва дані засоби дозволяється використовувати в рекламних цілях. Рекламні торбинки (спортивні чи ті, що їх виготовляють авіакомпанії) людина може зберігати протягом тривалого періоду часу, а пластикові пакети, які роздрібні торговці видають покупцям, щоби їм було зручно нести покупки, мають коротке життя. Обидва дані засоби сповіщають про рекламодавця тисячі людей, яким вони впадають в око, коли власник торбинки чи пакета прямує вулицею. Коли спортсмен приносить своє спорядження на матч у такій торбинці, то розміщення реклами дозволяється вважати вдалим.

← Предыдущая страница | Следующая страница →