Поделиться Поделиться

Історія -- це безкінечний урок для майбутніх поколінь

07.08.2014 09:42

Історія -- це безкінечний урок для майбутніх поколінь - Инвестирование - 1

Бібліотека-філія №17 для своїх читачів представила книжкову поличку "Історія -- це безкінечний урок для майбутніх поколінь". Викладені на ній книги запрошують в мандрівку по історії України з козацьких часів до сучасних днів. Намагаємось допомогти нашим читачам знайти відповідь на питання: " Чому на 23-му році свого існування Україні доводиться так тяжко відстоювати свою незалежність.

Акція «Аптека і бібліотека»

31.07.2014 13:13

Історія -- це безкінечний урок для майбутніх поколінь - Инвестирование - 2 Акція «Аптека і бібліотека»була організована бібліотекою – філією №21 Кіровоградської МЦБС та товариством ФОБ «Заболотна В.М.». Представник аптеки №2 Леонтьєва Ірина презентувала читачам бібліотеки фіточаї , розповіла про необхідність профілактики захворювань, можливості народної медицини та повідомила про послуги, що їх надає заклад. Група бібліотечних волонтерів «Друзі літніх читань» створена при бібліотеці, організувала на приаптечній території флеш-моб «Жива книжкова вітрина» та розповсюдила запрошення відвідати бібліотеку. Протягом робочого дня всі відвідувачі аптеки отримали флайєри на безкоштовний запис до бібліотеки.

Колектив бібліотеки щиро вдячний керівнику аптеки №2 Заболотній Вікторії Миколаївні за плідну співпрацю.

На книжковій алеї

31.07.2014 11:49

Історія -- це безкінечний урок для майбутніх поколінь - Инвестирование - 3 Приваблива прибібліотечна територія - потужний фактор у залученні дітей до книгозбірні На книжковій алеї біля Центральної бібліотеки для дітей вже другий день поспіль збираються читачі, щоб познайомитися з новинками літератури. Андрія Скибу зацікавила книга Історія Хрещення Київської Русі, яку отримала бібліотека напередодні 1026-річчя історичної події.

Світ сімейних захоплень

31.07.2014 11:46

Історія -- це безкінечний урок для майбутніх поколінь - Инвестирование - 4 Всім відомо, що Інтернет можно використовувати як для роботи, так і для розваг та відпочинку. Протягом липня місяця в бібліотеці – філії №15 тривав місячник комп’ютерних знань. Бібліотекарі намагалися навчити своїх користувачів орієнтуватися в інформаційному просторі. Разом з читачами подорожували різними сайтами: з дітьми – відгадували загадки, розмальовували малюнки, слухали казки, з дорослими – подорожували різними країнами, відвідували сайти по рукоділлю та соціальні мережі. Витрачайте свій час на щось корисне, Інтернет надасть багато способів зробити ваше життя цікавішим та змістовнішим.

Свято Дружби

31.07.2014 00:00

Історія -- це безкінечний урок для майбутніх поколінь - Инвестирование - 5 Користувачі філії №15 : Власова Аня, Мацола Ксенія та Жмарьова Маша завітали до книгозбірні, щоб привітати своїх друзів та бібліотекарів зі святом. Книжкова виставка «Для Вас, юні леді!» та рекомендаційний список літератури « Самой – самой!!!», підготовлені працівниками філіі, відразу зацікавили юних панянок. Талановиті, креативні, сміливі і такі неповторні, вони вважають нашу бібліотеку справжнім своїм другом, тому що всі свята разом з класоводом Малою Алою Сергіївною проводять в читальній залі бібліотеки. Пишаємось такими талановитими користувачами і справжніми друзями.

Річчя від Дня народження Олени Пчілки

Історія -- це безкінечний урок для майбутніх поколінь - Инвестирование - 6 30.07.2014 10:42

«Діти – се наш дорогий скарб, се наша надія, се – молода Україна». Ці слова належать людині, яка все життя присвятила розвитку української культури. Звали цю людину Ольга Петрівна Драгоманова (по чоловікові Косач). Псевдонім, який вона собі обрала і під яким найчастіше друкувалася – Олена Пчілка. 29 липня виповнилося 165 років від дня народження письменниці. Бібліотека –філія №13 підготувала вікторину, що поглиблює знання і творчість Олени Пчілки. До цього підготовлена викладка літератури «Краю рідний. Серце рветься», що знайомила з творами письменниці, класика української дитячої літератури. Присутні активно відповідали на питання вікторини, читали поезії Олени Пчілки, бібліотекар прочитала оповідання «Збентежена вечеря»

Конкурс триває

30.07.2014 10:28

Історія -- це безкінечний урок для майбутніх поколінь - Инвестирование - 7 Бібліотека-філія №12 продовжує приводити до ладу свою територію в рамках конкурсу «На кращу прибібліотечну територію». Вже пролетіло майже половина літа і наші клумби постійно оновлюються. Зараз на них квітне багато літніх квітів, а незабаром з’являться наші улюблені чорнобривці та айстри.

← Предыдущая страница | Следующая страница →