Поделиться Поделиться

Інформація: Знання, які повідомляються

Що таке комп'ютер?

Комп'ютер дозволяє користувачам зберігати й обробляти інформацію швидко і автоматично.

Комп'ютер програмовані машини. Це дозволяє користувачеві зберігати всі види інформації, а потім "процес", що інформація або дані, або виконувати дії з інформацією, таких як обчислення чисел або організації слів.

Комп'ютер: машина, яка може отримувати та зберігати інформацію і змінити або обробити його.

Інформація: Знання, які повідомляються.

Дані (пл.): подання інформації у формалізованому вигляді, придатному для передачі, інтерпретації та обробці, як правило, за допомогою комп'ютерної системи. Примітка: "сирі дані" термін відноситься до необробленої інформації.

Комп'ютери в цілому можна розділити за розмірами і потужності, хоча може бути значним перекриттям. Нижче наведені описи різних типів комп'ютерів.

ЕОМ великих розмірів, потужні багатокористувацькі комп'ютери, які можуть підтримувати паралельні програми. Це означає, що вони можуть виконувати різні дії або «процесів» в той же час. ЕОМ може бути використана стільки, скільки сотень або тисяч користувачів одночасно. Великі організації можуть використовувати ЕОМ для виконання великомасштабних процесів, таких як обробка платіжних відомостей організації.

Міні-комп'ютери середнього багатопроцесорних комп'ютерів. Знову ж таки, вони можуть виконувати декілька дій одночасно і підтримує від 4 до 200 користувачів одночасно. В останні роки відмінності між міні-комп'ютери і мейнфрейми невеликий стало розмитим. Часто відмінності залежать від того, як виробник хоче продавати свої машини. Організації можуть використовувати міні-комп'ютера для виконання таких завдань, як управління інформацією в невеликій фінансової системи або підтримання невелику базу даних інформації про реєстрації або додатків.

Робочі станції є потужним, однокористувацького режиму. Вони мають здатність зберігати і обробляти великі об'єми даних, але вони використовуються лише одна людина за один раз. Тим не менш, робочі станції, як правило, пов'язані разом, щоб сформувати комп'ютерну мережу називають локальної мережі, що означає, що кілька людей, таких, як співробітники в офісі, можуть спілкуватися один з одним і обмінюватися електронними файлами і даними.

Комп'ютерні мережі: угрупування комп'ютерів і периферійних пристроїв з'єднані між собою лінії зв'язку, щоб дозволити групі користувачів для обміну інформацією.

Мережі обговорюється більш докладно далі в цьому модулі .

Робоча станція схожа на персональному комп'ютері, але більш потужний і часто приходить з більш високою якістю монітора. З точки зору обчислювальної потужності, робочі станції лежать між персональними комп'ютерами і міні-комп'ютерів. Робочі станції зазвичай підтримує додатки, що вимагають відносно високої якості графічними можливостями і великим обсягом пам'яті, таких як настільні видавничі системи, розробка програмного забезпечення та інженерних додатків.

Персональні комп'ютери (ПК), так звані мікрокомп'ютери, є найпопулярнішим типом комп'ютерів, що використовуються сьогодні. ПК невеликого розміру, відносно недорогий комп'ютер, призначений для окремих користувачів. Сьогодні у світі персональних комп'ютерів в основному поділений між IBM-сумісні і Macintosh-сумісних машин, названі на честь двох виробників комп'ютерів. Комп'ютери можна назвати "настільних комп'ютерах, які залишаються на столі, або" ноутбук "комп'ютери, які легкі і портативні. Організації та особи використовують комп'ютери для широкого кола завдань, у тому числі обробка текстів, бухгалтерського обліку, настільні видавничі системи, підготовка та проведення презентацій, організація електронних таблиць і управління базами даних. ПК початкового рівня є набагато більш потужним, ніж кілька років тому, і сьогодні є невелике розходження між ПК і робочих станцій.

← Предыдущая страница | Следующая страница →