Поделиться Поделиться

Операції з коштами, які розподіляються поміж загальним і спеціальним фондами місцевих бюджетів

Платежі, які згідно до рішення місцевої ради підлягають розподілу поміж загальним і спеціальним фондами бюджету, зараховуються на аналітичні рахунки, відкриті за балансовим рахунком 3161 "Кошти, які розподіляються поміж загальним і спеціальним фондами місцевих бюджетів" Плану рахунків. Інформація про надходження одночасно відображається на аналітичних рахунках, відкритих за рахунком бюджетного обліку 6123 "Доходи місцевого бюджету, які підлягають розподілу поміж загальним і спеціальним фондами".

Відділення Державного казначейства України за місцем реєстрації платника готує платіжне доручення про повернення надмірно та/чи помилково сплачених платежів до місцевого бюджету та щоденно передає його до відповідного управління Державного казначейства України, яке здійснює повернення надмірно та/чи помилково сплачених платежів

Залишки коштів за день з аналітичних рахунків, відкритих за балансовим рахунком 3161 "Кошти, які розподіляються поміж загальним і спеціальним фондами місцевих бюджетів", розподіляються управліннями Державного казначейства України поміж загальним і спеціальним фондами місцевих бюджетів за встановленими нормативами відповідного бюджету:

- кошти, які відносять загальному фонду місцевих бюджетів, перераховуються на аналітичні рахунки, відкриті за балансовим рахунком 3141 "Надходження до загального фонду місцевих бюджетів";

- кошти, які відносять спеціальному фонду місцевих бюджетів, перераховуються на аналітичні рахунки, відкриті за балансовим рахунком 3151 "Надходження коштів спеціального фонду місцевих бюджетів, призначених на спеціальні видатки" [7].

Операції з коштами, які розподіляються поміж рівнями місцевих бюджетів

Платежі, які, згідно із Законом України про Державний бюджет України на відповідний рік і рішенням місцевої ради у поточному році, розподіляються поміж рівнями місцевих бюджетів, зараховуються на аналітичні рахунки, відкриті за балансовим рахунком 3321 "Кошти, які підлягають розподілу поміж рівнями бюджету" Плану рахунків. Інформація про надходження (з урахуванням повернень) одночасно відображається на аналітичних рахунках, відкритих за рахунком бюджетного обліку 6221 "Доходи, які підлягають розподілу поміж рівнями бюджету". Кредитовий залишок за рахунком бюджетного обліку 6221 "Доходи, які підлягають розподілу поміж рівнями бюджету" відображає інформацію про надходження платежів, що підлягають розподілу поміж рівнями місцевих бюджетів.

Відділення Державного казначейства за місцем реєстрації платника,готує платіжне доручення про повернення надмірно та/чи помилково сплачених платежів до місцевого бюджету та щоденно засобами телекомунікаційного зв'язку передає його до відповідного управління

Державного казначейства України, яке перераховує кошти на поточні рахунки платників податків, відкриті в установах банку, де обслуговуються зазначені платники.

Залишки коштів на аналітичних рахунках, відкритих за балансовим рахунком 3321, наприкінці дня за встановленими нормативами розподіляються поміж рівнями місцевих бюджетів [7].

Операції з коштами, тимчасово віднесеними на доходи місцевого бюджету, що підлягають розподілу

Фіксований сільськогосподарський податок, єдиний податок суб'єктів малого підприємництва та інші податки, які згідно до чинного законодавства тимчасово віднесено до доходів місцевих бюджетів і розподіляються поміж різними одержувачами коштів і бюджетами, зараховуються на рахунки, відкриті за балансовим рахунком 3421 "Кошти, тимчасово віднесені на доходи місцевого бюджету, що підлягають розподілу". Кошти розподіляються за встановленими нормативами і в регламентований час засобами програмного забезпечення перераховуються одержувачам [7].

← Предыдущая страница | Следующая страница →