Поделиться Поделиться

Програма діяльності з дітьми шестирічного віку

А. Діяльність, яка стимулює фізичний та емоційний розвиток дітей

– Згідно до кліматичних і погодних умов організація занять та ігор на ділянці ДНЗ – “зелена група”.

– Перенесення всіх занять та ігор на весняно-осінній період на ділянку ДНЗ – легкі костюми на теплі дні, тепліший одяг на холодні й дощові.

– Збільшення кількості занять і рухливих ігор, які стимулюють розвиток рухової експресії дітей.

– Спонтанне формування потреби в русі як елемента витривалості та досконалості, здоров'я й радості (запровадження занять під музичний супровід).

– Систематичне проведення компенсаційно-корекційних занять з метою попередження й корегування вад в осанці дітей (коли такі вже наявні).

– Проведення ігор і занять у басейні під керівництвом тренера (відповідна кваліфікація для ДНЗ).

– Проведення аутогенних занять, які стимулюють дитину до вираження своїх почуттів, настрою, сприяють налагодженню міжособистісних контактів і взаємовідносин.

– Зміцнення навичок безпечного використання різних знарядь праці (допомога і сприяння молодшим школярам у праці на ділянці ДНЗ).

– Формування потреби перебувати в природі: безпосередньо на лузі, в полі, в парку, в лісі, прогулянки біля води, на присадибних ділянках тощо.

– Ознайомлення дітей з основами безпечного руху на вулицях і майданах міста.

– Усвідомлення дітьми небезпеки, яка їм загрожує в разі неправильної поведінки біля вогню (під час готування їжі); біля вогнища під час відпочинку; на вулиці, де їздять автомобілі; купання без дорослих та ін.

– Унеможливлення перебування дітей поблизу доріг, вулиць, машин (обладнання) із потужним шумом, які є джерелом галасу і викидів різних газів, що негативно впливають на здоров'я і викликають збудження, втому, сонливість, дратівли-вість.

– Розуміння важливості утримування іграшок та кутків для ігор у бездоганній чистоті (впровадження чергування в ігровому кутку; участь дітей у прибиранні групової кімнати чи таких кутків на ділянці ДНЗ; закладання зразкового кутка чистоти, як прикладу для наслідування).

– Турбота про власне фізичне й емоційне здоров'я, відповідний естетичний вигляд (гігієна тіла, щоденна зміна білизни, чищення зубів чи полоскання ротової порожнини після кожного прийому їжі, усвідомлення важливості відвідування лікаря-педіатра і стоматолога).

– Сприяння усвідомленню дітьми важливості охорони й захисту себе та інших від інфекцій (прикривати рот рукою під час кашлю; використовувати одноразові носові хустинки і викидати їх обов'язково у смітник; дезінфікувати ушкоджені ділянки тіла, охороняти від забруднення).

– Зміцнення навичок поміркованого спілкування спокійним голосом, коректної поведінки під час мовлення інших, використання аудіовізуальних засобів із регульованою силою голосу.

– Формування потреби коректної поведінки під час прийому їжі: спокійно сидіти на стільці, тихо споживати їжу, вміло послуговуватися ложкою, виделкою, справно допомагати собі ножем, користуватися серветкою.

– Доведення до усвідомлення дітьми потреби раціонального і здорового харчування: споживання різноманітних страв, достатньої кількості овочів, соків із фруктів та овочів, адекватне реагування на нові страви, обмеження споживання солодощів зі збільшенням кількості сухофруктів, горіхів, соняшникового і гарбузового насіння.

– Пояснення дітям потреби в додержанні чистоти не лише в приміщенні, а й в обладнанні, яке є у побуті і, насамперед, у посуді, в якому готують їжу і з якого її споживають (тарілки, ложки, ложечки, виделки, ножі, чашки, склянки та ін.), з також доведення важливості старанного миття овочів і фруктів.

– Ознайомлення дітей зі шкідливістю хімічних речовин, які використовуються як барвники, ароматизатори і консерванти під час приготування страв для тривалого зберігання – солодкі напої, морозиво, жувальні гумки, шоколадні й карамельні цукерки, окремі види тістечок та ін.

– Презентація натуральних барвників, які використовують у гастрономії – сік морквяний, буряковий, червоної капусти, ягідний, а також шафран, барбарис та ін.

– Доведення до усвідомлення дітьми загрози, якому несе споживання невідомих овочів, лісових ягід, окремих фруктів, грибів чи певних напоїв і страв.

– Пояснення дітям важливості пиття лише кип'яченої води і тих наслідків, які можуть виникнути у протилежних ситуаціях.

– Формування навичок активного і творчого ставлення дітей до оточуючої дійсності шляхом моделювання ситуацій, які спонукають до її пізнання і перетворення.

– Адаптування дидактико-розвивальних видів діяльності педагога до потреб і зацікавлень дітей, обговорення з ними їхніх вражень і переживань від спостережуваного, усунення міжособистісних бар'єрів у системі “педагог – дитина” і налагодження толерантних партнерських стосунків.

– Розвиток умінь налагоджувати позитивні стосунки з однолітками і дорослими дітьми; навчання дітей вирізняти добро і зло, красиве і потворне, позитивне і негативне.

– Унеможливлення проявів агресії, нетолерантності, егоїстичності відносно інших дітей і дорослих.

– Формування почуття опіки і опікунських умінь у ставленні до менших і слабших.

– Формування доброзичливого ставлення до дітей і дорослих незалежно від їхнього зовнішнього вигляду, стану здоров'я (неповносправні діти і люди), кольору шкіри.

– Формування самооцінки, почуття відповідальності за свої вчинки і помилки без страху за покарання.

– Формування почуття власної гідності й самостійності як мотивації до різних видів діяльності.

– Навчання дітей переживати позитивні емоції, створювати позитивний настрій після правильних дій і вчинків.

← Предыдущая страница | Следующая страница →